Моніторинг доріг Полтавщини: як відремонтували автошляхи місцевого значення

Трибуна
2018-11-21
3

Фахівці Інституту аналітики і адвокації зробили візуальне обстеження відремонтованих ділянок доріг Полтавської області. Для виїздів обрали об’єкти, виконані у 2017-2018 роках та ті, на яких ще проводяться роботи. У цьому матеріалі наводимо інформацію про дороги загального користування місцевого значення, які у 2017 році знаходилися на балансі Служби автомобільних доріг Полтавської області, а у 2018 році передані ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

Дорога Нова Кочубеївка - Петрівка - Новофедорівка, км 0+000 - км 19+100 (Чутівський район)

Дорога Нова Кочубеївка – Петрівка – Новофедорівка, км 0+000 – км 19+100 (Чутівський район)

Примітка: Автомобільні дороги загального користування є складовою Єдиної транспортної системи України і задовольняють потреби суспільства в автомобільних пасажирських і вантажних перевезеннях (ст. 7 ЗУ «Про автомобільні дороги» від 25.03.2018 р. №2304-VIII). Автомобільні дороги загального користування поділяються на дороги державного та місцевого значення. Останні – на обласні та районні.

Перевірили 26 об’єктів районних та обласних доріг місцевого значення, на яких переважно здійснювався поточний середній ремонт.

4 (1) (1)

4 (1) (2)

5 (1) (1)

5 (1) (2)

инфографика дороги

За результатами обстеження для більшості відремонтованих ділянок автодоріг характерні спільні ознаки виявлених дефектів. З недоліків найчастіше траплялися тріщини та викришування.

3

З поодиноких випадків на відремонтованих ділянках дороги виявили також механічні дефекти у верхньому шарі дорожнього покриття.

Чутове

Чутове

— Загалом стан більшості обстежених відремонтованих ділянок – задовільний. Проведені виїзди допомогли встановити загальну картину стану доріг в області. Виявилось, що кошти виділяють, дороги ремонтують, об’ємів ремонту для новоствореного ДП «Агентства місцевих доріг Полтавської області» на наступні роки дуже багато, підрядники виконують гарантійну ліквідацію дефектів, якщо ті виникають під час експлуатації автошляхів, — розповіла Поліна Колганова, фахівець ГО «Інститут аналітики і адвокації».

Серед обстежених автодоріг місцевого значення є ті, що без недоліків. Наприклад Чутове – Щасливе – Вільхуватка – Грякове, Григорівка – Сахнівщина. А є нещодавно відремонтовані об’єкти з недоліками: Нова Кочубеївка – Петрівка – Новофедорівка (Чутівський район). Ремонт автошляху Стасі – Гавронці взагалі не розпочато.

Під час дослідження виявили, що найгірші місцеві дороги в Чорнухинському, Гребінківському і Гадяцькому районах Полтавської області.

Під час моніторингу ремонту дороги Гадяч-Опішня

Під час моніторингу ремонту дороги Гадяч-Опішня

— У кінці жовтня були на ділянці дороги Гадяч-Опішня, яка була практично зруйнованою. Швидкість руху транспорту не перевищувала 30 км/год. Під час спільного обстеження із інженерами Агентства місцевих доріг Полтавської області на відремонтованій ділянці виявили незначні недоліки, на які підрядник має відреагувати, — додала Поліна Колганова.

Зібрані матеріали передані Агентству місцевих доріг Полтавської області з метою реагування на результати обстеження доріг після проведених підрядниками робіт.

Довідково: ця публікація впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Що там моніторити,треба брати представників ДП “Агентства місцевих доріг Полтавської області” і потовкти носм, як шкодливих кошенят.

2018-11-21
Іван
Відповіcти
0

То Ви по Лубенщині не каталися, ото там траси, всім трасам траси. Люди полями їздять.Хоча ямковий ремонт був цього річ, але не скрізь, чим далі, тим дороги зникають взагалі, це у бік Сенсі.

2018-11-21
ТаДа
Відповіcти
0

Для того, чтобы полтавские дороги были не хуже немецких Полтавские дорожники уже выслали в Берлин 20 гусеничных бульдозеров, которые вскоре приступят к работе.

2018-11-21
Справедливость
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: