Молодь з Poltava Poem розмальовує стіни відомої “Арки”

Тепер в «Арці» – квіти та цитата з вірша Івана Франка. Стіну навпроти обіцяють прикрасити уривком з пісні Скрябіна.

Арка

Арка

Арка будинку по вул. Соборності, 27, відома кривавим протистоянням мешканців, активістів та представників підприємця, який хотів її забудувати, відсьогодні прикрашена квітами. Її розмальовує молодь з арт-проекту Poltava Poem. Також на стіні – уривок з вірша І. Франка.

За словами Андрія, одного з ініціаторів проекту, вони самі запропонували мешканцям будинку прикрасити стіни арки. Голова ОСББ погодився, а на стіні навпроти попросив написати уривок з пісні гурту «Скрябін». Який саме – оберуть місцеві жителі.

Малюнки від Poltava Poem вже є подекуди на вулицях міста, а також на Полтавському Громадському телебаченні.

Арка

Арка

Активісти з Poltava Poem також розказали, що хочуть поширити свою ініціативу на всю Україну, залучивши до неї молодіжні організації в інших містах та забезпечивши їх, на перший час, фарбами та пензлями. А також мріють придбати проектом, щоб створювати на стінах полтавських будинків більш складні картини. Реалізувати задумане сподіваються на грантові кошти.

– В принципі, наші друзі з інших міст вже долучилися і теж пишуть цитати з віршів на стінах. Однак ми хочемо, щоб таких арт-об’єктів було більше. Особливо на сході України. Бо ідеш вулицями Рубіжного, а там оці заклики про приєднання до Москви яи інший «руський мір». Думаємо, наші малюнки і цитати стануть найкращою альтернативою цьому, – каже Андрій.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Чудові слова та малюнки!

2017-10-02
Ангеліна
Відповіcти
0

О, а можно я пойду на театре Гоголя нарисую что-то? Это нормально? Не хулиганство и не вандализм?

2017-09-29
Олег
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: