Молодь Полтави запрошують на «Школу юного демократа»

0

16 листопада відбудеться перше заняття в «Школі Юного Демократа», куди запрошується молодь віком 14-20 років.

16 листопада відбудеться перше заняття в "Школі Юного Демократа", куди запрошується молодь віком 14-20 років.

16 листопада відбудеться перше заняття в «Школі Юного Демократа», куди запрошується молодь віком 14-20 років.

Школа була створена за підтримки Фонду родини Богдана Гаврилишина за проектом «Молодь Змінить Україну». Головною метою створення школи є розвиток молоді.

В основу навчання покладені принципи демократії, а також сучасні виклики та можливості демократичного суспільства. В результаті навчання очікується формування нового підходу мислення, що в майбутньому може бути ключовою базою при прийнятті рішень, планування та розвитку особистості.

Для підвищення зацікавленості в навчанні, було закладено підхід максимальної залучененності аудиторії, завдяки використанню методів тренінгу та роботі в групах. Підсилювати ефект будуть екскурсії містом та до інших міст, завдяки чому учні зможуть відвідати Верховну Раду України та ознайомитися із державним апаратом та механізмом правління країною.

Усіх бажаючих організатори запрошують приєднатися до місячного навчання в Школі Юного Демократа та отримати додаткову можливість для розвитку особистості. Навчання буде проходити у зручний час, а саме в п’ятницю о 16.00-19.00 та суботу з 11.00 до 14.00.

Реєстрація для участі за посиланням.

12 декабря 2018
11 декабря 2018