“Мобільний шпиталь” з Кременчука прибув у Авдіївку

«Шпиталь на колесах» обладнаний усім необхідним для надання невідкладної допомоги, проведення операцій і навіть переливання крові під час руху.

Сьогодні в Авдіївку прибув мобільний шпиталь інтенсивної терапії, зроблений на базі автобусу «Неоплан». Кременчуцький лікар-трансфузіолог Ростислав Зауральський, керівник медичної служби ГО «Медичний корпус», повідомив, що про наявність «шпиталю на колесах», його можливості та готовність приймати поранених уже поінформовано військових медиків сектору. Мобільний шпиталь обладнаний усім необхідним для проведення інтенсивної терапії, оперативних втручань і переливання крові навіть під час руху.

Мобільний шпиталь

Мобільний шпиталь

– Ми прибули сюди на підсилення і допомагатимемо військовим медикам, адже кількість поранених – бійців та цивільних – значна. Однак хочу відзначити, наскільки злагоджено тут зараз працюють медики, у тому числі волонтерські екіпажі, на етапі евакуації та першої невідкладної допомоги. Навіть у ті моменти, коли кількість поранених сягала 15-18 одночасно, їх всіх вдавалося вчасно евакуювати, стабілізувати і доправити у шпиталі вищого рівня. Все-таки роки війни багато чому навчили і медичну службу також, – відзначив Ростислав Зауральський.

Ростислав Зауральський, праворуч

Ростислав Зауральський, праворуч

Нагадаємо, бригада мобільного шпиталю надавала допомогу пораненим під Авдієвкою влітку 2016 року. Однак «Неоплан» потребував невідкладного ремонту, тому його «відігнали» у Кременчук. З міського бюджету на відновлення «шпиталю на колесах» обіцяють виділити 200 тисяч гривень. Перший транш – у 60 тисяч грн. – уже надійшов.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: