Полтавці підтримали всеукраїнську ініціативу боротьби за чисте довкілля

8 вересня Міністерство екології та природних ресурсів запустило мобільний додаток, де усі громадяни мають можливість позначити розміщення місця видалення відходів. Таким чином кожен може допомогти врятувати довкілля нашої країни.

Після запуску електронного сервісу вже поступило близько двохсот звернень з різних частин України.

Жовтим виділяються звернення громадян. Так, у Полтавській області зареєстровано 4 звернення. Серед них скарги на вирубку фруктового саду, сумнівні сміттєзвалища, які заважають людям і явно не відповідають жодним санітарним стандартам. Одне звернення зареєстровано у самому місті Полтаві, громадяни скаржаться на сміттєзвалище у дендропарку.

Синім кольором на сервісі позначаються місця видалення відходів. Порівняно з ситуацією по Україні, динаміка Полтавської області скоріше позитивна, адже кільість таких місць не сягає і 100, навідміну від деяких регіонів, у яких зареєстровано понад 200 місць видалення відходів.

Також для користувачів сервісу передбачена можливість реєструвати місця стихійних сміттєзвалищ. На сьогодні у Полтавській області не зареєстровано жодного такого місця. Але таке місце є у місті Світловодськ Кіровоградської області і розташовано поблизу Кременчуцькоого водосховища.

Онлайн-сервіс «Ecomapa.gov.ua» покликаний забезпечити участь громадян у захисті довкілля. Результати впровадження такого додатку за перший час дії говорить про зацікавлення громадян у захисті свого природного оточення. Кожен може долучитись і зробити свій внесок, але реалізація й використання цих відомостей вже покладається на органи влади. Тож, залишається слідкувати за діями представників влади і своєчасність їх реакції на сигнали населення.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: