Митники Полтавщини виявили 3,5 кг бурштину, що пересилався незаконно

1

Загальна вартість знахідки — 150 тисяч гривень. 

Митники Полтавщини виявили 3,5 кг бурштину, що пересилався незаконно

Митники Полтавщини виявили 3,5 кг бурштину, що пересилався незаконно

Про це повідомляє Головне управління ДФС у Полтавській області.

Бурштин виявили в ході проведення Полтавською митницею ДФС спільних заходів з правоохоронними органами на території Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта». А саме, у цеху обміну поштою.

Під час митного огляду міжнародних поштових відправлень, які пересилались з України до країн далекого зарубіжжя, виявили вантаж: каміння коричневого кольору, жовтуватого відтінку, схожого на бурштин, що пересилалося з приховуванням від митного контролю.

За даними фактами працівники митниці вже склали протоколи про порушення митних правил за ознаками, передбаченими ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Порушення тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, через які порушили митні правила, з подальшою їх конфіскацією.

Бурштин загальною вагою майже 3,5 кг, орієнтовною вартістю понад 150 тис. грн, вилучили. У подальшому під час провадження буде проведена гемологічна та товарознавча експертиза товару.

Раніше повідомлялось, що з 1 грудня діятимуть нові правила складання податкових накладних — ДФС. 

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019