Місцеві громади дистанційно навчатимуться складати проекти розвитку територій

На Полтавщині продовжують розбирати проблему, яка вже кілька років стоїть на заваді залучення інвестицій до місцевих громад для вирішення соціально-побутових питань. Саме низька якість проектного менеджменту, невміння показати перспективність для людей вирішення тієї чи іншої проблеми заважають органам місцевого самоврядування знайти джерела фінансування для їх вирішення.

750_300_3564

Як скласти гідний проект? Методика залучення зацікавлених сторін у вирішенні того чи іншого питання? Відповіді на ці питання дадуть експерти проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» у навчальному курсі «Управління проектами місцевого розвитку», що стартує 10 листопада на Полтавщині. Цього разу на семінари не потрібно кудись їхати – навчання дистанційне.

Як повідомили організатори навчань, метою е-курсу є розвиток компетентності учасників у сфері управління проектами: ідентифікація проблем місцевого розвитку, формулювання концепції проекту та формування партнерства із заінтересованими сторонами для реалізації проектів, складання плану реалізації проекту, визначення очікуваних результатів проекту та показників для моніторингу ходу реалізації проекту. Тривалість навчання за програмою е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку – 6» один місяць: з 10 листопада по 10 грудня.

– Знання ніколи не зайві, особливо у галузі залучення інвестицій. Левова частка витрат територій лягає сьогодні на місцеві бюджети. Ми не уникаємо відповідальності, і завжди підставляємо плече громадам. Але важливо сьогодні раціонально використовувати ресурси. Якщо можна залучити кошти грантових програм – це необхідно вміти і робити. Тут працює багато програм DESPRO, GIZ, NEFKO, з якими у обласної ради давні партнерські стосунки. Тож ми продовжуємо свою співпрацю у освітньому напрямку, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

12510693_1696096980637340_1849841221_o-1-e1452523682529-750x331-750x331

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: