Місто придбає близько 900 нових сміттєвих контейнерів

КАТП планує придбати нові сміттєві контейнери для роздільного збору сміття. Про це повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко на засіданні містобудівної комісії 4 квітня.

Місто придбає близько 900 нових сміттєвих контейнерів

Місто придбає близько 900 нових сміттєвих контейнерів

Під час розгляду петиції №291 «Про організацію системи роздільного збору та вторинної переробки твердих побутових відходів» депутати заслухали доповідь профільного заступника міського голови про стан впровадження міської екологічної ініціативи.

— На сьогоднішній день КАТП-1628 виставляє баки для роздільного збору. Це ті баки, що ми переобладнали своїми силами. Буде оголошено тендер на придбання наступної партії з близько 900 баків. Поступово ми вже запроваджуємо цю систему, — говорить Олексій Чепурко.

Депутатам представили план-перелік адрес контейнерних майданчиків, де баки роздільного сортування встановлюються першочергово. Відповідний план розробили з урахуванням ступенів завантаженості відповідних майданчиків.

За словами посадовця, УЖКГ має окрему домовленість з міськими ОСББ, які поступово залучатимуться до загальної програми поводження з побутовими відходами. Наразі комунальники отримали більше 150 000 грн прибутку від продажу вторинної сировини.

Також він повідомив, що місто вже отримало «екобус», який використовуватимуть для збору небезпечних відходів: ртутних ламп, батарейок тощо.

— «Екобус» вже приїхав. Точніше, поки він ще не еко. Зараз ми його допрацюємо всередині та перетворимо в «екобус». Разом із представниками громадських організацій зараз розробляємо макет, який покажемо згодом, — повідомив Олексій Чепурко.

Він зазначив, що для безпечного збору небезпечних відходів в середині машини встановлять спеціальні контейнери під кожен з видів сміття. Аби непотріб після сортування не змішувався, спеціальні баки забирає окрема машина комунальників.

У майбутньому КАТП-1628 планує придбати спецмашину для проведення дезінфекції сміттєвих контейнерів на місцях.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Закупили нові мусоровозки?Все серйозно.

2019-04-05
Петров
Відповіcти
0

Виглядає з опису все дуже складно,ну головне,Ющоб комунальники розібралися шо до чого.

2019-04-05
Віктор
Відповіcти
0

Не можу понять, як я буду сортувати те сміття вдома. То та теж закупають ще вчора чи як??

2019-04-05
Інна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: