Мистецькі гуляння Полтави

Іноді я думаю, а чи можна бути в курсі найцікавіших подій міста, не проводячи в інтернеті забагато часу? Серед великої кількості інформації у соцмережах віднайти те, що зацікавить саме тебе, важко. Тож нехай ця підбірка оригінальних та цікавих мистецьких гулянь Полтави, які відбудуться найближчим часом, стане для вас зручним універсальним посібником. Окремо хочу сказати, що рекомендувати буду лише ті заходи, які мені особисто було б цікаво відвідати.

Мистецькі гуляння Полтави

Мистецькі гуляння Полтави

Почнемо з кіно. З усіх фільмів, які нині показують у місцевих кінотеатрах, обрала для себе «Зелену книгу». Після презентації стрічка отримала три премії «Золотий глобус» та безліч позитивних відгуків від провідних кінокритиків. Інтригує й те, що показів у Полтаві мало.
5 та 6 лютого «Зелену книгу» можна подивитися у кінотеатрі «Wizoria», що у «Конкорді», о 18:40, та у «Multiplex» о 19:05. Слідкуйте за розкладом, адже його можуть змінювати.

Також 8 лютого о 17:00 у галереї «Jump» відбудеться останній показ фільму «Тебе ніколи тут не було» в рамках фестивалю «Нове британське кіно». Фільм оригінальною мовою, з українськими субтитрами, тож можна ще й підтягнути англійську. І традиційний приємний додаток – безкоштовний вхід.

У цей же вечір о 18:30 у кінотеатрі «Wizoria» відбудеться презентація українського фільму «Крути 1918». Обіцяють прес-конференцію та зустріч з акторами, а це завжди цікаво.

Найбільше чекаю на виставу-перформанс «Ресторан «Україна», яка відбудеться того ж 8 лютого о 19:00 у Полтавському академічному обласному театрі ляльок. Дослідження феномену корупції за допомогою театру – звучить незвичайно та інтригуюче. Вхід вільний, але реєстрація обов`язкова (18+ через ненормативну лексику).

10 лютого у «Новому акрополі» о 15:00 розпочнуться «Бесіди про мистецтво». Лектор Ірина Овчаренко поговорить з усіма бажаючими про непрості явища мистецтва. Тут для участі потрібна реєстрація (форма дуже проста) та внесок у розмірі 70 грн.

У ніч з 15 по 16 лютого (з 22:00 до 6:00) відбудеться тусовка LOCAl (lll), яка, за традицією, пройде на «Villa Крокодила». Я писала огляд на перший захід Local, і багато хто з читачів пошкодував, що не потрапив туди. Тож тепер попереджаю завчасно. Хлопці обіцяють змінений незвичайний формат, що інтригує.

Дозвілля, як і одяг, кожен підбирає під себе. Тож обирайте те, що вам до душі, та приходьте на відвідини. Буду рада побачитися!

Обкладинка: Тетяна Домненко

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

а комментируют, судя по всему, сами ребята с трибуны. с понтом, кому то интересно…

2019-02-04
мимо проходил
Відповіcти
0

Комментируют конечно, это же семейное гнёздышко, где и нужно проявлять наибольшую активность)

2019-02-04
Аня
0

Вы же закомментили, значит не только “своим” интересно (с понтом). Это, пожалуй, лучшая отдача =)

2019-02-04
палочка Коха
0

А де це “Новий акрополь”?

2019-02-04
Ірка
Відповіcти
0

Десь по вулиці Пушкіна, точної адреси не скажу, але її можна знайти)

2019-02-04
Аня
0

Є на Пушкіна і на Гоголя акрополь. Мабуть, простіше подзвонить. Просто як набираєш, то вже як обязан іти, а я тільки узнать хочу.

2019-02-04
Ірка
0

Такої підбірки дуже не вистачає. Бува кинешся десь піти, а не можеш знати інфи на сайтах.

2019-02-04
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: