Мистецькі гуляння Полтави-ll

Ви помітили, що на деревах з’явилися бруньки, а птахи співають на повну? Щось із природою відбувається, тож ми не відстаємо й прокидаємося, як ті ведмеді, разом із нею. А щоб зустріти весну ще приємніше, дарую вам список перших теплих мистецьких гулянь Полтави.

1 березня о 16:00 у художньому музеї ім. Миколи Ярошенка відбудеться відкриття виставки «Таїна Граалю». У великій залі на 2-му поверсі покажуть роботи полтавського митця Олега Мінгальова. Якщо є можливість, то приходьте саме на відкриття виставки, щоб мати змогу поспілкуватися з художником, відчути колективну енергетику. До речі, на відкриттях вхід безкоштовний, часто грають музиканти, роблять фуршетики, а це – приємний бонус для багатьох (ну ви розумієте).
Адреса: вул. Європейська, 5.
Вхід: на відкритті – free, в інші дні – 20 грн.

3 березня о 13:00 покажуть американський байопік (художньо-біографічний фільм — авт.) 1992 року «Чаплін». У головній ролі – Роберт Дауні-молодший. Організатор – Window on America in Poltava.
Адреса: вул. Небесної Сотні, 17, каб. 409.
Вхід: free.

4 березня о 19:00 у палаці дозвілля «Листопад» відбудеться виступ національного балету Грузії «Сухішвілі». Я багато разів чула про їхні виступи в Україні, і завжди це були схвальні відгуки. Обіцяють оркестр, 100 танцюристів та справжній ураган на сцені. Наявність квитків я не перевіряла, але чула, що їх розкуповують дуже швидко.
Адреса: вул. Соборності, 58.
Вхід: 790 грн.

7 березня о 18:00 у галереї сучасного мистецтва Jump відкриється виставка «Білий шум» полтавського відео-арту. Гарантую щось цікаве, тим паче що це – перша експозиція відео у нашому місті. Виставка триватиме до 31 березня включно.
Адреса: вул. Монастирська, 3.
Вхід: free.

9 березня «Нова Полтава» організує воркшоп «Слабка стать», початок о 15:00. Можливо це і не зовсім мистецький захід, але він дуже важливий у культурному просторі міста. Прийшов час поговорити про справжні сенси 8 березня та жінок, які змінювали світ.
Адреса: вул. Котляревського, 6.
Вхід: free, але за
попередньою реєстрацією.

16 березня художниця Маша Сущук покаже серію нових робіт «Полтавські гопники у космосі» та спільний проект із брендом одягу «Tim Faden». Відбудеться це у ТБ «ЦУМ» на 2 поверсі. Виставка відкриється о 14:00, а закінчиться вже 17 березня о 19:00, тож встигніть подивитися.
Адреса: вул. Соборності, 28/13.
Вхід: free.

19 березня до Полтави завітає Pianoбой. Концерт розпочнеться о 19:00 у театрі ім. М. В. Гоголя. Я була на його концерті у Маріуполі, тож сміливо кажу, що талант цього лірика – беззаперечний.
Адреса: вул. Соборності, 23.
Вхід: від 290 грн.

Обов’язково діліться цікавими заходами у коментарях, давайте вашу оцінку подіям міста, а головне – приходьте вітатися! Гарного розквіту весни вам.

Обкладинка: Тетяна Домненко

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Білий шум,може це подібне як я бачила в ПінчукАртЦентрі? Треба глянуть. Відовищно.

2019-02-28
Алла
Відповіcти
0

Люблю Pianoбой . Хочу до ноього на концерт.А ніхто не розігрує квитків?

2019-02-28
Тім
Відповіcти
0

Я більше помічаю грязний сніг на обочинах

2019-02-28
Додо
Відповіcти
0

Що не день, то свято!!!

2019-02-28
Ірина
Відповіcти
0

Так дорого Сухішаіллі, чи воно того варто? Може хто був?

2019-02-28
Ілона
Відповіcти
0

ОГО скільки заходів, ну мене зацікавив воркшоп “Слабка стать”, бо зараз 8 березня -це таке спірне питання, можна було б розібратися. Ну і полюбе-Піанобой!

2019-02-28
Діна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: