Мистецькі гуляння Полтави

Анна Бойко
14:04 | 05 квітня 2019
4

Уже стає традицією розглядати перелік мистецьких гулянь Полтави. Чим нас буде тішити перша половина квітня? Ділюся та рекомендую.

6 квітня – Slow Art Day (День повільного споглядання мистецтва), і з цієї нагоди у Полтаві буде два заходи.

Перший проходитиме у Полтавському художньому музеї ім. Миколи Ярошенка з 15:00 до 17:00. Скільки часу ви споглядаєте твір мистецтва? Я особисто затримуюсь не більше, ніж на хвилину. Але художники працюють годинами, днями, місяцями і навіть роками. Інколи потрібно відновлювати справедливість, і цей день – 6 квітня. Працівники музею обрали 4 роботи, які глядачі зможуть розглядати протягом години, після чого усі зможуть обмінятися враженнями та поспілкуватися за філіжанкою кави.
Адреса: вул. Європейська, 5.
Вхід: вільний (тільки під час проведення акції).

Другий івент з цієї теми відбудеться у Літературно-меморіальному музеї І. Котляревського і розпочнеться о 15:00. Сюди запрошують також художників, які можуть принести власну роботу для споглядання та обговорення. Такий експіріенс може бути дуже цікавим.
Адреса: пр. Першотравневий, 18.
Вхід: вільний.

8 квітня — виставка Марії Сущук «Полтавські гопники у космосі» переїде до Buns Brew Bar, відкриття буде о 17:00. До цього виставку можна було побачити у ЦУМі, і якщо ви не чули про неї або не змогли відвідати, то це — гарна можливість виправити це. На відкритті в затишній атмосфері «Бансу» будуть грати діджеї.
Адреса: вул. Небесної сотні , 5.
Вхід: вільний.

12 квітня у ТРЦ «Конкорді» на 3-му поверсі о 10:00 відкриється виставка полтавських фотографів «Poltava inspiration». Якщо чесно, то цей захід я знайшла на фейсбуці і уявлення не маю ні про учасників, ні про організаторів. Вперше чую про якусь мистецьку подію у цьому місці, що зацікавило. До речі, якщо ви фотограф, то ще є можливість взяти участь. Шукайте інформацію у фейсбуці.
Адреса: вул. Європейська, 60-а.
Вхід: вільний.

Цієї ж п’ятниці, 12 квітня, відбудеться LOCAL IV. Як завжди, початок о 22:00, місце проведення — «Villa Крокодила». Цього разу до Полтави на тусовку приїздить Daria Kolosova, яка представляє промо-гурт Materia. Хочете потанцювати від душі? Вам сюди.
Адреса: пр. Першотравневий, 20-б.
Вхід: 100 грн – попередній продаж квитків, 150 грн – на вході.

18 квітня у Полтавському художньому музеї  ім. Миколи Ярошенка о 18:00 відбудеться прем’єра фільму «Малевич». Показ буде проходити у великій виставковій залі музею. Цікаво, як поєднається атмосфера галереї мистецтв та кіно. Можливо, саме ця стрічка стане вашим провідником у світ мистецтва. Створено у копродукції України та Італії.
Адреса: вул. Європейська, 5.
Вхід: 50 грн (квитки можна придбати у касі музею).

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А біля театру нічого не буде,ніяких ярмарків. Така погода вже хочеться шось на вулиці.

21:02 | 05 Квітня 2019
Даніела
Відповіcти
0

Вже хочу в КонКорд на виставку. А хто такі ота Матерія?

18:05 | 05 Квітня 2019
Віка
Відповіcти
0

Тепер є на чому зосередити свою увагу і не шукать на інших сайтах.

17:56 | 05 Квітня 2019
Тоня
Відповіcти
0

На полтавських фотографів сходжу залюбки.

14:40 | 05 Квітня 2019
Оля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: