Міськрада затвердила проект змін до міського бюджету

На сесії Полтавської міськради депутати затвердили рішення про «Внесення змін до показників міського бюджету».

Загалом, відповідно до прийнятого рішення, депутати розподілили 85,8 млн грн (перевиконання дохідної частини міського бюджету) та  177 млн грн (залишків бюджетних коштів станом на 1 січня 2019 року). Кошти спрямували на кожне з управлінь виконкому відповідно до планів їхнього розвитку.

Видатки управління освіти збільшать на 55,6 млн грн. Управлінню охорони здоров’я видатки збільшили на 28,6 млн грн, управлінню культури на 2,3 млн грн, управлінню у справах сім’ї молоді та спорту – 3,7 млн грн, управлінню ЖКГ — 109,8 млн грн.

Більш детально з розподілом коштів по управліннях читайте у нашому попередньому матеріалі.

Зазначимо, в ході обговорення питання депутат від фракції «Самопоміч» Дмитро Сенчакович запропонував виключити з програми «Турбота» пункт про виділення фінансової допомоги до професійного свята — Дня медика. Відповідний пункт передбачав одноразову виплату коштів працівникам закладів охорони здоров’я на загальну суму понад 8 300 000 грн. Проте інші колеги не підтримали позицію «Самопомочі», аргументуючи це необхідністю підтримки матеріального становища медиків. Депутати затвердили проект змін до показників бюджету без урахування правки Сенчаковича.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

А як же медична реформа,яка передбачає високі зарплати медикам? Чи й того мало? Чи вона не двє?

2019-04-25
Ірина
Відповіcти
0

А чим не вгодив “День медика”, затратно?

2019-04-25
Вероніка
Відповіcти
0

Ага,дорогувато якось , якщо з бюджету 8 300 000 грн виділять на допомогу.

2019-04-25
Зара
0

Останні новини:

Читайте також: