Міський голова про перспективи розвитку Полтави

0

Після закриття першої сесії Полтавської міськради, Олександр Мамай розповів журналістам про найближчі перспективи та зміни, які відбудуться у Полтаві.

IMG_8988 (1)

Міський голова повідомив, що питання декомунізації, на його думку, є важливим і потребує вирішення, але це не є першочерговою проблемою. Він повідомив, що цей процес є досить масштабним і потребує великих фінансових затрат, а тому втілюватись буде поступово. Олександр Мамай розповів, що першу вулицю у Полтаві перейменують на честь Біліченка:

На сьогодні, усі без виключення хлопці, які захищаючи кордони України, загинули у зоні антитерористичної операції, – Герої України. Тому всі нові вулиці, які будуватимуться, будуть в першу чергу називатися їхніми іменами, – зазначив міський голова, – Першу вулицю перейменують на честь Біліченка – полтавця, який першим загинув на Сході України.

Також пан Мамай повідомив, що найближчим часом у Полтаві зявиться алея «ГероївНебесної Сотні».

На місці пам’ятника Леніна буде невеличкий храм, який буде належати територіальній громаді міста. Тобто, ми його не передамо жодній конфесії. На цьому місті буде алея «Героїв Небесної Сотні» і алея тих хлопців, які проживали в Полтаві та загинули за нашу незалежність і виконуючи інтернаціональні обов’язки. Таких хлопців у нас 16, в тому числі 9 загиблих в Афганістані. Всі вони повинні бути на одній алеї, – розповів Мамай.

Також багатьох полтавців бентежить питання, коли ж буде встановлено пам’ятник Мазепі, який урочисто продемонстрували громаді 14 жовтня.

Я не проти встановити пам’ятник Мазепі. Хай голосують, будемо встановлювати. Я сам утримаюся при голосуванні. Вважаю, що це питання не на часі. У нас купа проблем, які треба вирішувати по місту. А встановлення Мазепи – це суто політичне питання. Хтось “за”, хтось “проти”. Я не хочу розколювати полтавську громаду, – прокоментував міський голова.

Також Олександр Мамай зауважив, що до кінця року у Полтаві буде відремонтовано усі дороги. Міський голова попросив полтавців з розуміння поставитися до результату деяких ремонтних робіт, адже в одним мікрорайонах проводяться капітальні, а в інших – поточні ремонтні роботи. На фінансування капітальних ремонтів виділяється значно більше коштів, а отже і результат отримуємо кращий.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018