Міська влада не фінансуватиме створення кабінету археології ПНПУ

Міська влада відмовила ректорові ПНПУ у фінансуванні проекту кабінету археології.

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства депутати розглянули звернення ректора ПНПУ ім. В. Г.Короленка Миколи Степаненка щодо «фінансово-матеріального сприяння в реалізації проекту у сфері навчально-наукової діяльності».

Як з’ясувалось, ректор запропонував міській владі за кошти міського бюджету обладнати в університеті кабінет археології.

— ПНПУ — це самостійна структура. В студентські роки такі кабінети оформлювали самі, і я думаю, що це може бути цікаво самим студентам. Якщо все повністю покладати на міськвиконком, то завтра це буде зоологія, потім ще щось і т. д. Моя пропозиція — порекомендувати зайнятись цією справою особисто ректору Степаненку — організувати такий кабінет, поширювати студентську ініціативу, — прокоментував звернення голова комісії Олександр Кудацький.

Також депутати зазначили, що університет отримує кошти від Міносвіти. Тож проголосували за те, аби відхилити звернення та рекомендувати ректорові вирішити питання самотужки.

Зазначимо, взимку, напередодні виборів, у ПНПУ відкрили Центр дослідження полтавської журналістики, при цьому кошти на проект виділив нардеп від «Батьківщини» Руслан Богдан.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Неожиданна відмова

2019-06-24
Андрій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: