Міська влада активно готується до новорічних та різдвяних свят

2

Під час чергової апаратної наради члени міськвиконкому розглянули хід підготовки міста до новорічних та різдвяних свят.

Традиційно, головну ялинку міста встановили на Театральній площі. Зазначимо, роботи з її встановлення вже завершуються, відкриття ж заплановане на 19 грудня. Також районні новорічні ялинки будуть встановлені на Леваді та Огнівці. За словами Олександра Шамоти, загалом у місті планується відкрити 10 локацій з ялинками та святковими прикрасами.

Нагадаємо, на новорічні свята у Полтаві проведуть спеціалізовані ярмарки.

Для дітей та молоді міста проведуть заходи, спрямовані на організацію цікавого дозвілля у період зимових канікул. З переліком заходів пізніше можна буде ознайомитися на офіційному сайті Полтавської міськради.

Учні міських закладів освіти отримають солодкі подарунки, про закупівлю яких відзвітували на апаратній нараді.

Наразі влада проводить перемовини з підприємцями, які здійснюють діяльність у центральних районах міста про святкове оформлення фасадів та вітрин закладів та приведення прилеглої території до належного стану.

Коментуючи підготовку міста до свят, Олександр Шамота повідомив, що наразі  з міського бюджету вже витратили понад 7 млн грн.

— На організацю новорічного ярмарку депутатами виділено 198 000. Ми закупили 29 000 подарунків, вони коштують в районі 60-70 грн за шт. Відповідно, можемо підрахувати загальну кількість (від 1,74 до 2, 03 грн — ред.). На встановлення нової ялинки, як ми вже говорили, близько 5 млн грн, — зазначив секретар міськради.

Раніше ми вже писали про те, що на новорічні гірлянди та металеві конструкції витратили понад 7,2 мільйони.

22 февраля 2019
21 февраля 2019