Мінування не значить евакуація: в МВС розповіли про виборчі нововведення на дільницях

Трибуна
2019-07-02
3

Фахівці МВС змінили алгоритм реагування на повідомлення про замінування виборчих дільниць у день голосування. Про це пише «Українська правда» з посиланням на офіційний сайт відомства.

Фото mvs.gov.ua

Деталі нововведень у вівторок під час наради розповів перший заступник міністра Сергій Яровий. За його словами, тепер у при надходженні повідомлення про замінування виборчої дільниці рішення про евакуацію людей прийматиме безпосередній керівник поліції на місці.

Ми розуміємо, що у день голосування є ризик отримати велику кількість повідомлень про замінування виборчих дільниць. Після відповідної перевірки такі повідомлення виявляються хибними, але перевірка приміщення займає багато часу. Щоб не допустити зриву процесу голоcування у день виборів, наказом міністра внутрішніх справ змінено алгоритм реагування на повідомлення про замінування, — сказав Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що наказ зі змінами вже передано всім керівникам поліції.

Директор Департаменту юридичного забезпечення МВС Денис Горбась пояснив механізм перевірки повідомлення про замінування дільниці.

У випадку отримання повідомлення на місце будуть направлені наряди та повідомлено керівництво. Негайно буде сформований відповідний підрозділ кіберполіції, карного розшуку, кримінальної поліції, вибухотехнічний підрозділ, який оперативно перевіряє інформацію і, в сукупності з інформацією оперативного чергового, передає керівнику поліції на місці. Який і визначається з формами і видами реагування, зокрема, приймає рішення про зупинення діяльності тимчасово відповідного підприємства та організацію евакуації людей», — сказав Горбась.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Оце підказочку дали . Тепер хто зна йй шо ожидать. Зараз такі стали після ато стрьомні кадри, аже жараа – загострення.

2019-07-02
Оксана
Відповіcти
0

Ну як це. Ну це ж неправильно. А як рвоне. Особливо після таких повідомлень,що людей не будуть евакуювать. Всякі зараз є товаріщі.

2019-07-02
Інна
Відповіcти
0

Якось не ясно,а вдруг справді замінували,а люди так і стоятимуть.

2019-07-02
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: