Міносвіти заявило про об’єднання фізики, хімії та географії в один предмет

3

У Міністерстві освіти і науки України не відмовляються від планів об’єднати в один предмет всі предмети природничого циклу.

Лілія Гриневич. Фото: http://mon.gov.ua

Лілія Гриневич. Фото: http://mon.gov.ua

Про це міністр освіти Лілія Гриневич розповіла під час візиту в Одесу, повідомляє видання “Таймер“.

За її словами, проект об’єднати в один предмет фізику, хімію, біологію та географію дійсно існує: передбачається, що подібним чином змінять програми для старших класів (після 9-го) в школах і класах гуманітарного спрямування.

– Це можливо в профільній старшій школі, коли діти обирають гуманітарний профіль і коли їм не вистачає часу на поглиблене вивчення цікавих для них предметів. Це означає, що частину предметів потрібно якимось чином об’єднати, щоб вони все-таки мали загальне уявлення про картину світу, про природничі предмети. Очевидно, що до 9 класу вони вчили ці предмети, але все одно на рівні 10-11 класу такий курс продовжить розвиток. Існує міжнародний прогресивний досвід, де природничі науки інтегровані в цілісну картину світу, коли людина розуміє природне явище з усіх точок зору.

Лілія Гривевич

Вона зазначила, найближчим часом такий об’єднаний курс, можливо, введуть в якості експерименту в 1-2 школах в країні, після чого використовують отриманий досвід для того, щоб розширити проект на всі школи гуманітарного спрямування.

Нагадаємо, Міносвіти заборонило не пускати студентів до гуртожитків вночі.

Коментувати

3 Коментарів
мАРІЯ
• 22:58 | 04 листопада 2017

Дурдом! Краще забрати предмети, яких у шкільній програмі і даром не потрібно.А поєднувати хімію з географією? Це як схрещення кролика з козою.

Відповіcти
Марина
• 21:23 | 03 листопада 2017

3 науки в 1 ?? То про які результати та розвиток дітей може йти мова? Маячня повна!!!

Відповіcти
Тамур
• 18:18 | 03 листопада 2017

Впихнуть невпихуемое или объеденить необъединяемое

Відповіcти
09 грудня 2017
08 грудня 2017