Міністр юстиції: «Не треба переоформлювати документи через декомунізацію»

В Україні з’явилися нові назви міст. Комсомольськ перейменували на Горішні Плавні, Дніпропетровськ – на Дніпро. У мешканців населених пунктів виникають хвилювання з приводу того, що через це їм доведеться платити за те, щоб змінити дані у документах.

Одна міністр юстиції Павло Петренко у ефірі 5 каналу запевнив, що мешканцям перейменованих міст не треба переоформлювати документи.

Петренко

Павло Петренко

– Що стосується Міністерства юстиції і будь-яких міфів, які розповідають про те, що нашим громадянам доведеться якісь документи переоформляти за гроші (в зв’язку з перейменуванням населених пунктів – 5.ua) – це неправда. У нас діє система, по якій технічний адміністратор, який веде реєстри нерухомості, вносить цю інформацію в реєстр, ваші документи правовстановлюючі, умовно кажучи, на квартиру в населеному пункті, який, наприклад, раніше називався Комсомольськ, вони є чинними. І коли є переоформлення права власності на іншу особу, тоді вже іншій особі видається інший документ з новою назвою населеного пункту, – зазначив Павло Петренко.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: