Міністр соцполітики каже, що після закриття ФОП доходи до бюджету почали зростати

Роман Грицун
09:02 | 08 лютого 2017
1

Міністр соціальної політики України Андрій Рева впевнений, що масове припинення діяльності фізичних осіб-підприємців не повинно негативно вплинути на бюджет країни.

Міністр соцполітики каже, що після закриття ФОП доходи до бюджету почали зростати

Міністр соцполітики каже, що після закриття ФОП доходи до бюджету почали зростати

Про це він заявив в ефірі Радіо Свобода, передає Українська правда.

– Що це дало? Тільки від єдиного податку у бюджет надійшло майже мільярд гривень додатково, у порівнянні з попереднім періодом. Порівняно з січнем 2016 року, на 38% збільшилися доходи державного бюджету, а на 20% зросли доходи пенсійного фонду України, – говорить Рева.

За його словами, з числа тих ФОП, які вели активну підприємницьку діяльність, закрилися приблизно 16,4 тисячі, за цей же час відкрилися 28 тисяч осіб-підприємців.

– Насправді закриваються ті фізичні особи-підприємці, які не вели господарської діяльності і не сплачували податків. Їм з 1 січня запропонували щомісяця платити не податок, а єдиний соціальний внесок, щоб у них йшов пенсійний стаж. 129 тисяч відмовилися це зробити і закрили підприємницьку діяльність. При цьому бюджет не втратив нічого. І нічого не втратили ці люди, оскільки вони самі не заробляли, тож відповідно нічого не платили, – зазначив Рева.

Масове закриття ФОП пов’язане зі змінами до закону “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. З 1 січня 2017 року всі фізичні особи-підприємці зобов’язані регулярно сплачувати єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць.

Нагадаємо, що вчора прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав забезпечити діалог із бізнесом та роз’яснення для того, щоб допомогти якомога швидше запровадити рішення про мінімальну заробітну плату.

Під час наради присвяченій виплаті мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров у свою чергу повідомив, що за даними ДФС, у січні нового року в Україні зареєструвалось майже 28 тис. нових підприємців.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Как не крути, а логика не просматривается. Пустьне рассказывает, а приведет сравнения:
1. Говорит, что открылось 28 тысяч новых ФОП. ОК! А в прошлом году за тот же период сколько открылось? Цифру не говорит. Манипулирует.
2. Открытие новых ФОП пусть свяжет с ростом минималки – не вывозит человек на себе такие налоги – регенит ФОП и продает услуги теперь, а не по трудовой работает. Это элементарная логика.
3. Как можно говорить об увеличении налоговых сборов и влиянии на них этого закона, если закону без году неделя? Так принимай каждую неделю такой закон! Будем жить как эмиратах шейхи, если удавка на шее работает в плюс.

Дебилы, б…ть, а не министерские работники.

10:32 | 08 Лютого 2017
Фискал
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: