Міністр освіти і науки пропонує збільшити держзамовлення на спеціалістів у сфері ІТ

Міністерство освіти та науки пропонує збільшити держзамовлення на спеціалістів у сфері ІТ та скорочення на економістів та правників, повідомляє Укрінформ.

decentralization.gov.ua

decentralization.gov.ua

– Ми реагуємо на потреби ринку праці. Зокрема у сфері ІТ зросте державне замовлення. пропонуємо додатково понад тисячу на ІТ-спеціальності. Держзамовлення на правників та економістів скорочується. Цього потребує ринок праці, — сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За її словами, зміни у державному замовленні відбуватимуться відповідно до того, як на них реагуватиме абітурієнт.

Міністр також повідомила, що у нинішньому році будуть визначені мінімальний і максимальний поріг держзамовлення для вишів. Якщо абітурієнти з високими балами ЗНО будуть вибирати певний виш, то ці виші зможуть збільшити держзамовлення, але в межах 20% від попередньо визначеного порогу.

Гриневич також наголосила, що в Україні немає скорочення держзамовлення, оскільки кількість випускників загальноосвітніх закладів зменшилася на близько 8%, а держзамовлення зменшилося лише на 6%. Вона повідомила, що у 2016 році на держзамовлення виділено понад 16 млрд грн, що на 6,16% більше, ніж у 2015 році.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: