Міністр оборони України підписав наказ про призов на строкову військову службу офіцерів запасу

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ, який визначає умови призову на строкову військову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів України та отримали первинні офіцерські звання.

Міністр оборони України підписав наказ про призов на строкову військову службу офіцерів запасу

Міністр оборони України підписав наказ про призов на строкову військову службу офіцерів запасу

Про це сьогодні 30 травня повідомив начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Артур Артеменко, повідомляє Міністерство оборони України.

– П’ять хвилин тому я отримав важливу інформацію, що Міністром оборони України підписано наказ, який визначає порядок призову на військову службу офіцерського складу у 2017 році. Цей наказ щойно підписаний, зараз він буде відправлений до міністерства юстиції, і після затвердження набуде чинності.

Артур Артеменко

Артур Артеменко. Фото: www.mil.gov.ua

Артур Артеменко. Фото: www.mil.gov.ua

Він уточнив, що на строкову офіцерську службу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання. Відповідно до наказу Міністерства оборони України № 170 строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців.

Особи, які отримали повістки з військкоматів, зобов’язані у визначений термін прибути на пункти збору для проходження служби. Якщо вони не з’являться без документально підтверджених поважних причин, вони будуть нести відповідальність у порядку, встановленому законом. Поважними причинами можуть вважатися сімейні обставини, стан здоров’я, відстрочка може надаватися для набуття освіти або для продовження трудової діяльності.

За останні 7 років призовний ресурс офіцерів запасу згаданої категорії складає 91957 осіб.

Начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗС України додав, що на посади у частинах, які виконують завдання в АТО, залучаються лише офіцери військової служби за контрактом. Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів.

Ознайомитися з тим, хто має право на відстрочку можна тут.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: