Міністр інфраструктури розповів, коли “Tesla” може вийти на український ринок

У Міністерстві інфраструктури України сподіваються, що Верховна Рада найближчим часом затвердить 15-річну стратегію розвитку ринку електромобілів, що дозволить будівництво заводу «Tesla».

Міністр інфраструктури розповів, коли Tesla може вийти на український ринок

Міністр інфраструктури розповів, коли Tesla може вийти на український ринок

Про це під час брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Укрінформ, пише ЕП.

– Це наша мета, щоб одна із гігафабрик компаній «Tesla» з’явилася в Україні і виготовляла електроавтомобілі не тільки для українського, а й для європейського ринку, — зазначив Омелян.

– Але ми зможемо почати повноцінні переговори лише після прийняття Парламентом законопроекту, який розроблений і внесений, щодо стимулювання 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів в Україні. Документ включає не лише виробництво електрокарів, але й виробництво літій-іонних батарей, видобування літію, будівництво заводу з виготовлення електрокарів. Тобто, це комплексний документ, і після його затвердження ми зможемо розпочати повноцінні переговори з інвестором, — додав міністр.

За його словами, на сьогодні є зацікавленість з боку світових компаній, «але вони всі чекають на закон, який буде проголосований Парламентом, я сподіваюся, найближчим часом».

Раніше повідомлялось, що в Україні скасували ПДВ і акциз на ввезення електромобілів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: