Мінінфраструктури запропонував варіант “виживання” для електричок

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що для підвищення комфортності й ремонту потягів, якими здійснюються приміські перевезення, міська влада має долучитися до їх субсидіювання. Про це повідомляє «Укрінформ«.

Мінінфраструктури запропонував варіант "виживання" для електричок

Мінінфраструктури запропонував варіант «виживання» для електричок

– «Укрзалізниця» зараз зосередила окремий ресурс для ремонту електричок. Ті представники міської влади, які хочуть мати в себе новий склад і мати в себе достатню кількість вагонів у кожному потязі, мають сісти за стіл переговорів і субсидіювати такий вид перевезень. Ті міста, які будуть далі ігнорувати, отримають або нуль, або той рухомий склад, який буде суттєво скорочений й умови в ньому будуть не найкращі, — зазначив Омелян.

За його словами, приміські перевезення — це єдиний збитковий вид перевезень «Укрзалізниці». У цієї ситуації кілька причин, зокрема й те, що ціни на проїзд в “електричках” регулюються лише за згоди місцевої влади.

– Відповідно, вони (місцева влада — ред.) такої згоди не дають, хочуть тримати ціну найнижчу, і ми доходимо до абсурду, коли автобусом поїхати дорожче, аніж електричкою, — зауважив він.

Міністр підкреслив, що причиною збитковості електричок є «зайці». За підрахунками «Укрзалізниці», щонайменше половина людей, які користуються електричками, не оплачують проїзд.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: