Мільйон за чемпіонство: Полтавщина привітала боксера Хижняка з перемогою

Боксер Олександр Хижняк приніс Полтаві та Україні золото чемпіоната Європи. Батьківщина віддячила йому призовими та, у перспективі, коштами на придбання житла.

Олександр Хижняк

Олександр Хижняк

Боксерові Олександру Хижняку, який здобув золото на чемпіонаті Європи у Харкові, та його тренеру і батьку очільники Полтавської області сьогодні вручили призові сертифікати.

– За ініціативою голови Полтавської області Валерія Головка сертифікати на 40 тисяч гривень вручають переможцям чемпіонатів світу. А на 30 тисяч гривень – переможцям європейських змагань. Тренери отримують вполовину менше – по 20 та 15 тисяч відповідно. За останній тиждень такий сертифікат отримав не лише Хижняк – є у нас перемоги і серед легкоатлетів, і серед веслувальників, – пояснив керівник обласного управління спорту Олександр Буцький.

Однак це – не єдина винагорода від Полтавської області.

– З наступного року ми посилимо підтримку спортсменів, які відстоюють честь області та України на спортивній арені. Тому вирішили закласти у бюджет кошти – надаватимемо їх переможцям для придбання житла або покращення побутових умов. Першим, хто отримає ці 500000 грн., будете ви, – сказав голова ОДА Валерій Головко боксерові.

Федерація боксу Полтавщини пообіцяла «докинути» ще 500000: на мільйон, мовляв, точно вдасться придбати комфортне помешкання.

Олександр Хижняк (по центру)

Олександр Хижняк (по центру)

Олександр Хижняк, у свою чергу, подарував головам обладміністрації та облради боксерські рукавиці – такі є лише в тих, хто виступав на чемпіонатах у команді «Українських атаманів». І зізнався: стати чемпіоном Європи запланував давно і кілька років йшов до цього.

– Для мене це – дуже знакова подія. Змагання такого рівня вперше відбуваються в Україні, у Харкові, і саме українська команда стає кращою на чемпіонаті. Разом з моєю у наших боксерів – три золотих медалі. Звичайно, допомогла і шалена підтримка залу, і те, що ми почувалися улюбленцями публіки. Це важливо, бо моїми суперниками, наприклад, були чемпіон Європи минулого року, бронзовий призер однієї з Олімпіад,

– розказав спортсмен.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Гордість Полтавщини

2017-06-30
Валентин
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: