Microsoft та Міносвіти планують створити нову онлайн-платформу для навчання

Міністерство освіти і науки України спільно з компанією «Microsoft» планують створити онлайн-платформу, яка може бути орієнтована на дистанційне навчання.

Гриневич

Міністр освіти Лілія Гриневич. Фото: http://life.pravda.com.ua/

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила це із віце-президентом Microsoft по питанням освіти Ентоні Сальсіто, в Лондоні 24 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба МОН.

– Трансформація освіти – є однією з ключових реформ для країни. Концепція Нової української школи має забезпечити інвестиції в розвиток людського капіталу заради інноваційного зростання країни і самореалізації кожної людини. У основі нової платформи будуть закладені нові стандарти знань, сучасні навчальні програми та методи. Окрім того, ми маємо на меті впровадження дистанційної моделі навчання. Наразі деякі сільські школи в Україні не мають жодного з’єднання з інтернетом. Єдиний шлях подолання цієї проблеми – це технології, – зазначила Лілія Гриневич, міністр освіти й науки України.

Сторони обговорили можливість участі Microsoft у технічній розробці освітньої онлайн-платформи, менторській допомозі та підготовці вчителів до нових умов за допомогою курсів та навчальних програм Microsoft.

– Окрім створення системи, не менш важливим кроком є побудова відповідної культури, де лідери-освітяни слугуватимуть взірцем для своїх колег. За статистикою, якщо в школі є такий лідер – він провокує на створення цієї культури та «тягне» за собою близько 90% вчителів, – додав пан Сальсіто.

За словами представника Microsoft, гаджети – швидкоплинні речі. Головне – це система, яка працюватиме коли та де завгодно на будь-якому девайсі. «Освіта є одним з основних прав людини і найбільш важливим внеском у майбутнє окремих людей, громад, нації і цілого світу. Наша мета – допомагати кожному педагогу та учню досягати більшого завдяки технологіям», – сказав пан Сальсіто.

Сальсіто

Ентоні Сальсіто

Нагадуємо, що упродовж 23-25 січня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуває з робочою поїздкою в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, де бере участь у Світовому освітньому форумі (The Education World Forum).

Довідково: Міністерство освіти і науки України та «Майкрософт Україна» співпрацюють з 2003 року і мають на меті збільшити доступність цифрових технологій для усіх учнів та шкіл шляхом охоплення широкого кола освітян по всій країні. В рамках Меморандуму з МОН та програми «Партнерство в навчанні» «Майкрософт Україна» розвиває ініціативу «Формуй майбутнє», яка є єдиним підходом Microsoft до надання підтримки освітнім установам для впровадження комплексної цифрової стратегії підключення, цільовою аудиторією якої є учні та учителі.

Світовий освітній форум у Лондоні щорічно об’єднує Міністрів освіти та їхніх заступників, що представляють понад 80% населення світу. Провідні спеціалісти збираються, щоб обговорити подальший розвиток та зміни в освітній політиці держав.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: