«Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб повернути їх на Батьківщину», – Сергій Жадан про українських політв’язнів

Сьогодні, 1 грудня, в межах #ПСИХОтуру до Полтави завітав гурт «Жадан і собаки» з презентацією останніх пісень з останнього альбому «Пси». Кожен концерт ПСИХОтуру – частина акції «Подаруй Саші зустріч з мамою», метою якої є допомогти мамі українського політичного в’язня з Криму – Олександра Кольченка – відвідати його.

IMG_5915

Перед початком концерту, «Жадан і собаки» зустрілися з журналістами, аби детальніше розповісти про свою діяльність. Полтава – шосте місто у межах туру, яке відвідав гурт. Загалом же, у планах – відвідати 15 міст України.

жадан

Навесні цього року, Жадан і собаки видали четвертий студійний альбом «Пси» – сприйнятий слухачами та критиками, як підйом на принципово новий рівень розвитку колективу. Запис та зведення відбувалися на п’яти різних студіяї Києва та Харкова.

– Рік закінчується, ми хочемо ще раз нагадати давнім друзям, що у нас вийшов новий альбом, який називається «Пси». Крім концертів та розважальної програми, ми вирішили в цьому турі підтримати наших політв’язнів, зокрема кримських політв’язнів, зокрема Сашка Кольченка, активіста, який з весни 2014 року знаходиться в російській в’язниці. Він отримав 10 років ув’язнення та знаходиться зараз в російському таборі, – наголосив Сергій Жадан.

жадан1

Сергій Жадан зазначив, що варто нагадати слухачам про те, що проблема політв’язнів далі є актуальною, що кілька десятків наших співвітчизників сидять в тюрмах Російської Федерації:

– Ми як суспільство, як народ маємо про це пам’ятати та докласти максимум зусиль, щоб спробувати витягнути їх звідти та повернути на Батьківщину.

Гурт долучився до масштабної акції «Подаруй Саші зустріч із мамою», а тому на концерті глядачі мали змогу придбати футболки, написати побажання Олександру Кольченку. Окрім цього, відбувався збір коштів.

IMG_6105

Десять треків, вражаюче різної проблематики, концептуально об’єднані питанням вибору між страхом та любов’ю.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: