Мешканцям міста Полтави збували фальсифікат

0

В ході проведення операції «Акциз-2016» працівники податкової міліції м. Полтави спільно зі слідчим відділом прокуратури Полтавської області встановили факт незаконного виготовлення мешканцями міста Полтави лікеро-горілчаних виробів шляхом змішування спирту низької якості з водою з додаванням різного роду барвників та ароматизаторів. Громадяни здійснювали зазначену протиправну діяльність у гаражному приміщенні, не маючи при цьому відповідних дозвільних документів. Дане кримінальне правопорушення відповідно до статті 204 Кримінального кодексу України кваліфікується як незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут алкогольних напоїв.

бутылки

Використовуючи власний автотранспорт, вищевказані особи збували фальсифіковані алкогольні напої на території м. Полтави та області, незважаючи на те, що дана продукція могла зашкодити життю та здоров’ю громадян, що її купували.

Співробітниками податкової міліції спільно з працівниками прокуратури проведено обшуки за місцем незаконного виготовлення підакцизної продукції, в місцях проживання злочинців, а також в транспортних засобах, які використовувались для транспортування незаконної продукції.

В ході проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 8440 л. спирту, 390 л. фальсифікованої горілки та 50 л. підробленого коньяку. Орієнтовна вартість вказаної продукції становить 1062,4 тис. грн..

На даний час триває подальше розслідування даного кримінального правопорушення.

Відділ комунікацій

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018