Мешканців міста запрошують на виставку “Полтавські акценти Українських революцій”

0

20листопада у приміщенні Державного архіву Полтавської області відбулося відкриття документальної виставки. Захід приурочений до Дня Гідності і Свободи, а виставка має назву “Полтавські акценти Українських революцій”.

Screenshot_3

Директор полтавського Державного архіву Валентина Гудим

На заході був притуній керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь.

Ми повинні знати історію свого народу та держави, тож подібні виставки у Державному архіві Полтавщини вже стали доброю традицією, – повідомив Білокінь.
Виставка представлена у трьох розділах. У першому відвідувачі можуть переглянути документи періоду Української революції 1917-1921 років та часів перебудови 1989-1990 років. Матеріали другого розділу розповідають про події Помаранчевої революції 2004 року. Третій розділ містить фото та інші документальні матеріали про акції, які відбувалися у період революції Гідності 2013-2014 років.

Ми не могли стояти осторонь, оскільки завдання архіву – зібрати якомога більше матеріалів про революції, щоб наступні покоління зрозуміли порив українців – бути вільним. На жаль, на виставці представлена лише частина необхідних документів. Зараз ми займаємося комплектуванням, збираємо інформацію про те, як полтавці брали участь у цих подія. Ми хотіли нагадати не лише про боротьбу за гідність і свободу останніх років, а й про події Української революції 1917-1921 років, – розповіла директор полтавського Державного архіву Валентина Гудим.

Виставка приурочена до Дня Гідності і Свободи триватиме до кінця листопада.

Юлія Злепко

14 липня 2018
13 липня 2018