«Meridian Poltava-2019»: деталі, цікавинки, бюджет

Трибуна
2019-06-06
1

Сьогодні у літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка відбулася прес-конференція з організаторами II Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava. На заході розповіли про те, чим особливий нинішній фест та як долучилася місцева влада.

Цьогорічний захід стартує вже завтра, 7 червня, і триватиме 3 дні. Учасниками стануть 30 відомих літераторів з України та Швеції. Серед них — письменники Сергій Жадан, Юрій Іздрик, видавець Іван Малкович, актриса Ада Роговцева. Мета заходу — відкрити позитивну сторону Полтавщини для іноземних гостей створити своєрідний бренд міста та залучити тутешніх мешканців до культурного життя.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євген Холод розповів про підтримку фестивалю з боку місцевої влади. Цьогоріч з обласного бюджету на захід виділили 1 250 000 гривень.

Я не думаю, що для обласного бюджету це така велика сума, але той резонанс, який дає ця подія, і той імідж Полтави і нашого краю все-таки дозволяють нам вкладати кошти, — сказав посадовець.

На питання «Як команда готувалася до фестивалю?», організатор заходу Олександр Ткаченко відповів:

Отримавши багато схвальних відгуків від полтавців після першого фестивалю, ми зрозуміли, що просто не маємо права цього року зробити гірше, маємо тільки краще. Протягом цих трьох днів локації фестивалю змінюватимуться. Буде безкоштовний трансфер до місць заходу. Вхід усюди вільний, тому запрошуємо.

З детальною програмою фесту можна ознайомитися тут.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Буде круто,в цьому всі упевнені! Чекаємо!

2019-06-06
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: