Мер пообіцяв виділити із міського бюжету кошти на покращення матеріального становища закладів оствіти

0

27 січня у приміщенні міськвиконкому пройшла розширена нарада. Керівники загальноосвітніх шкіл, представники батьківських комітетів початкових класів, міськи голова та його профільні заступники розгянули питання, які накопичились у педагогів та батьків, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

 Screenshot_34

На початку наради присутні обговорили ситуацію щодо збільшення видаків захворюваності на грип та ГРВІ. У 18 областях України показники захворюваності перевищили епідпоріг. У Полтаві перевищення склало 35%.

Цей відсоток був би більший, якби наші діти були на навчанні, а не на канікулах, – повідомила заступник міського голови з діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська, – Деякі спеціалісти говорять, що буде прогресувати другий штам грипу, інші прогнозують, що протягом першої декади лютого епідемія піде на спад.

Також не оминули увагою проблему харчування школярів. У першому півріччі на харчування учнів 1-4 касів та дітей пільгових категорій виділялося по 8 гривень на день (решту доплачували батьки). У 2016 році держава не заклала у бюджет покриття витрат на харчування учнів 1-4 класів.

Screenshot_35

Олександр Мамай, міський голова Полтави повідомив, що кошти на хачування дітей виділять із міського бюджету. Також на відпочинок дітей у пришкільних таборах влітку 2016 року виділять суму не меншу, ніж у 2015 році. Будуть закладені й кошти ля відпочинку дітей у озоровчих таборах. Цього року у таборі «Супутник» планують оздоровити 960 дітей. Одна путівка коштує 3 тис 200 грн. Для допомоги батькам у виплаті вартості путівки, із бюджету передбачається виділити суму у розмірі 2 млн грн. Путівка в табір «Олімпійські надії» коштує 3 тис 150 грн. На здешевлення путівок до табору «Олімпійські надії» міська влада виділить 1 млн грн. Для безкоштовного відпочинку дітей в таборі «Орлятко» з міського бюджету нададуть 3 млн 800 тис.грн.

Міський голова розповів і про розширення закладів освіти:

На базі ЗШ № 36, що знаходиться в Рибцях, планується відкриття дитячого навчального закладу, – розповів міський голова, – Він буде розрахованицй на 2 групи. На це виділять 3 млн грн.

До того ж 1 вересня 2016 року на базі ліцею № 1 буде введено 2 класи фізико-математичного профілю.

Наостанок міський голова повідомив, що також у 2016 році видлять із міського бюджету виділять кошти на капітальні ремонти шкіл.

Юлія Злепко

Коментувати

22 березня 2018