Відкрили меморіальну дошку полтавському “кіборгу” Денису Синюку

0

12 лютого на території Полтавської гімназії №17 відбувся мітинг-реквієм пам’яті Герою України, полтавцю Денису Синюку, під час якого відкрили меморіальну дошку.

a-VHxerToqw

26 січня 2015 року в ході проведення антитерористичної операції і виконання бойового завдання поблизу села Спартак Донецької області, під час ведення бою Денис Синюк потрапив під мінометний обстріл і загинув з величезною вірою в перемогу.

Денис Синюк служив у Житомирській 95-й окремій аеромобільній бригаді. У 2014 році вони здійснили найдовший рейд у військовій історії світу. Довелося бійцям захищати і Донецький аеропорт. За мужність, витривалість, стійкість, силу духу терористи прозвали їх кіборгами. Наймолодшим серед них був 21-річний Денис Синюк.

JDLQtERPudQ

– У нього завжди була життєва мета. Денис досягнув її, проте він не повернувся додому. Він став справжнім чоловіком, солдатом. Любов до Батьківщини, любов до друзів, підтримка – це все було в його душі. Без цього він не бачив свого життя. Він мав девіз “Ніхто, крім нас!” – і так воно й було, – розповідає мама Дениса.

Меморіальну дошку відкрили голова ГО “Асоціація учасників АТО Полтавщини” Вадим Ямщиков та учень 11 класу Семен Тополя.

2XAtR-cu0rI

– Дуже відповідально відкривати дошку саме Денису. Він був справжнім воїном, який захищав свою Батьківщину. І про це свідчать всі ті заслуги та нагороди, які він отримав, – розповідає Вадим Ямщиков.

Денис Синюк був справжнім патріотом своєї Батьківщини. Його ім’я внесено до книги пам’яті “Полтавські поборники державної незалежності України”.

За доблесть у військових справах, в червні 2014 року він був нагороджений нагрудним знаком за зразкову службу. Указом Президента України в травні 2014 року за мужність і високий професіоналізм був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Також, 10 лютого 2016 року він був удостоєний почесного звання “Народний Герой України”.

Катерина Шевелєва

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018