Мазепа, козаки, велосипеди. На Полтавщині створюють новий туристичний маршрут

Громадська організація «Велополтава» спільно з «СІТІ ЛАБ» розпочали роботу над проектом «Популяризація туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві»».

Велоекспедиція «Шляхами відступу шведів»

Про це журналістам «Трибуни» повідомили у прес-службі «Citylab Poltava»

– Полтавська область є дуже привабливою в історичному сенсі як для туристів, так і для відпочиваючих. Тому цей проект є актуальним з точки зору вивчення історії рідного краю, етапів історії становлення незалежної української держави, історії видатних особистостей, підняття рівня обізнаності українців щодо такої маловідомої сторінки історії як українсько-шведські стосунки, а також популяризації активного туризму та відпочинку. – розповідає Валерій Нурумов, керівник проекту.

Основним результатом цього проекту буде розроблений та надрукований туристичний путівник, який включатиме пізнавальні туристичні маршрути для активного туризму (велосипедного, пішого та ін.); позначки пам’ятних місць на Полтавщині, що пов’язані з подіями Великої Північної війни; коротку інформацію про видатних особистостей, населені пункти, факти історії тощо.

– У рамках проекту також плануються пізнавальні тематичні велотури по розробленим маршрутам, вшанування борців за волю України, ознайомлення із військово-політичним виступом гетьмана України Івана Мазепи, а також проведення презентації туристичного путівника для загалу. – повідомляє Ірина Садовнікова, менеджер проекту.

Крім того, буде створена та розповсюджена електронна версія карти із нанесеними маршрутами та позначками, створені та/або доповнені новими даними та фотографіями статті у Вікіпедії про історичні події і місця того періоду.

2016-09-01_000

Друковані путівники будуть розповсюджені по туристичних інформаційних центрах та клубах, бібліотеках, музейних закладах тощо.

Проект реалізується за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: