Матковський заперечив чутки про зняття Шамоти

Днями у кількох інтернет-виданнях Полтавщини з’явилась інформація про те, що лідер фракції БПП у полтавській міській раді Андрій Матковський планує ініціювати зняття секретаря Олександра Шамоти.

Згідно з чутками, сам Матковський повинен ініціювати зняття секретаря міської ради на найближчий сесії. Також Олександр Шамота неодноразово заявляв про бунт проти нього, який влаштували представники інших фракцій (ігнорування апаратних нарад тощо). Минулого тижня, в одному з дописів у Facebook, Олександр Шамота порадив зареєструвати проект рішення про недовіру за 20 днів до сесії.

Попри чутки, депутати говорять: не бачили відповідних проектів, ба більше, навіть не обговорювали таких дій.

— Ми це питання ще не обговорювали, це є лише чутками з Facebook. Але через президентську кампанію таких чуток шириться дуже багато. Проекту рішення не було, особисто зі мною на цю тему ніхто не спілкувався, тому тут немає про що говорити. Можливо це колись і відбудеться. Фракційно це питання не обговорювалось, — прокоментував заступник голови фракції «Рідне місто» Едуард Волков.

Сам же Андрій Матковський також відкидає будь-які звинувачення.

— На одному з останніх зібрань депутатської більшості запропонував лише подумати про це. Проте я особисто не буду цього ініціювати. Якщо б я цього хотів, я б міг би це зробити будь-коли, — говорить голова фракції “БПП” у Полтавській міськраді.

Він наголосив, що Шамота не є виконуючим обов’язки міського голови, а лише займає посаду секретаря міської ради. Він підкреслив, що наразі “виконуючий обов’язки міського голови” — це депутатська більшість, яка взяла на себе відповідальність за місто.

— Якщо міський голова підзвітний громаді, яка його обирала, то секретар підзвітний депутатам. Тобто він повинен бути “ручним”, та дослухатись до тих депутатів, які його обрали. Тому я хочу сказати, що цей “віртуальний мер” — це голови фракцій, які входять у більшість, рішення про зняття Шамоти не приймали, і можливо ніколи й не приймуть. Чи є у нас сьогодні зауваженняі до Шамоти? Є, і ми йому відкрито про це кажемо. Він відповідає за дві речі: організацію роботи міської ради та прес-службу. Проте у прес-службі вони займались піаром власної партії. А по міськраді в нас були питання через те, що він не дослухався до більшості та вирішував питання одноосібно.

Андрій Матковський зазначив, що на момент обрання секретаря міської ради депутати розуміли, що вибори, відповідно до закону, можуть відбутись через 90 днів. Проте через президентські та парламентські вибори Полтава разом з іншими містами може надовго залишитись без міського голови. Між тим, керівник фракції БПП не відкидає ймовірності “ротації” секретаря міськради у майбутньому.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

І поки Шамота -секретар керуватиме городом????А вдруг шото він не мер і відповідальності не несе.

2019-04-20
Альона
Відповіcти
1

Він лише секретар і має організовувати роботу міської ради. Міського голови зараз немає.

2019-04-21
Олег
0

А хто в нас зараз мер і коли він буде?

2019-04-20
Валя
Відповіcти
0

Місто показало, що може працювати і без міського голови. Може він нам і не потрібен? Хто зна чим займався Мамай коли був на посаді. Все як з ним так і без нього працює

2019-04-21
Олег
0

Шось секретар довго розкерувався містом і всі на це мовчки реагують.

2019-04-20
Дора
Відповіcти
0

Що ви маєте на увазі під “довго”? Хіба законом визначений період (типу там в 3 місяці), протягом якого треба міняти секретаря?

2019-04-21
Олег
1

Останні новини:

Читайте також: