Мамай: «Якщо я впевнений, що можу обійти закон – я буду робити це постійно»

5

Полтавський міський голова Олександр Мамай під час сесії прокоментував журналістам процес перейменування вулиць й декомунізацію загалом. Віднедавна у нього більше немає повноважень це робити. Та, здається, керівник міста з цього приводу не засмучується.


maxresdefault (2)

Моя думка не змінилася. Якщо буде голосування – я утримаюся. Бо це рішення політичне, – вважає Олександр Мамай. – Ініціатор перейменування вулиць – фракція ВО Свобода. Це вони хочуть перейменування. Плюс – до того ж є певний діючий закон. Проте, я з себе зняв ці повноваження.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав закон про декомунізацію наприкінці березня 2015-го року. Відтоді у міських, селищних та сільських голів було достатньо часу, аби це зробити самостійно. На Полтавщині цей процес з місця майже за рік так і не просунувся. Тож повноваження про перейменування перейшли до ОДА. У Полтавського міського голови щодо цього своя чітка думка:

Мені це приємно, хай Головко приймає рішення. Я зняв з себе ці повноваження. Я закони намагаюся вивчати. Тож, якби за невиконання цього закону мене хтось наказав, я б серйозно до цього ставився. А якщо його можна проігнорувати, то я залишаюся при своїх думках.

Олександр Мамай наголосив: він має певну політичну позицію.

Якщо я впевнений, що можу обійти закон – я буду робити це постійно, – повідомив журналістам Полтавський міський голова.

Юлія Логвиненко

Коментувати

5 Коментарів
полтавець
• 12:51 | 26 лютого 2016

А на 5 років в тюрягу не хоче цей онук Чінгіз хана? За невиконання Закону! Є така стаття в ньому – були би нормальні прокурори и судді в Полтаві

Відповіcти
ТаЯВасУмоляю
• 09:53 | 26 лютого 2016

Мамай конечно далеко не подарок и это понятно, но вы только представьте как господин Половинка ведёт сессию на своём азировском языке или вообще на русском. В последствиях так недалеко нам было бы и до ПНР и так далее…
Мамай хоть и дурак, то это просто лучше чем могло бы быть

Відповіcти
Тягнибакс
• 06:39 | 26 лютого 2016

Мамай просто негідник. Полтавці знали, що він негідник протягом всього життя і вибрали його перший раз за гречку. Знали що він негідник коли був на посаді міського голови, що обікрав Полтаву і полтавців , перетворив Полтаву в зачухане село. Але знову обрали його за цукор. То як назвати полавців? Барани , хохлобидло, біомасса, Мабуть всі ці назви не можуть виразити ідіотизму полтавців.

Відповіcти
Димас
• 16:41 | 25 лютого 2016

Ну а кто же этого идиота выбрал??

Відповіcти
Пандус
• 16:30 | 25 лютого 2016

Офигеть – кто бы сомневался

Відповіcти
20 березня 2018