Мамай — Шамота — знову Мамай — знову Шамота

2

Саме так можна охарактеризувати ці два дні з життя Полтавської міської ради. Сьогодні в приміщенні міськради було людно, присутні депутати, громадськість, поліція. Ще вчора з’явилась інформація, що Олександра Мамая знову внесли в єдиний держреєстр, як керівника Полтавської міськради, що надавало йому право підпису. А вже сьогодні Олександр Шамота пояснив, що таким чином намагались «рейдернути» ціле місто.

Олександр Шамота

Олександр Шамота

– Мамай, вступивши у змову з цією баришнею з Краснограду (державний реєстратор), «рейдернули» реєстр і вписали туди Мамая без жодних підстав. Підставою для внесення в реєстр є або обрання, або рішення суду. Ні того, ні іншого не було. Моє розуміння, що таким чином Мамай хотів внести хаос в діяльність міської ради. Бо завтра б зупинилось харчування дітей, прибирання міста, вивіз сміття, опалення. Не вийшло. Наразі місто працює в штатному режимі, — розповів Олександр Шамота.

Іван Сватенко, заступник міського голови з юридичних питань, так прокоментував ці події.

– Внесення в реєстр відбулося без необхідних підстав. Як стало відомо, ці зміни були внесенні реєстратором не з Полтавської області, а з Харківської, хоча це є порушенням статті 4 Закону про державну реєстрацію. Адже всі ці дії повинні здійснюватися в межах області. Сьогодні цей запис скасували і поновили в реєстрі діючого в. о. міського голови Олександра Шамоту. Загалом я вважаю, що вся ця історія з внесенням в реєстр — це чисті махінації і реєстратор має нести кримінальну відповідальність. У ЗМІ було повідомлено, що, начебто, у неї викрали цей електронний ключ. Але до цього ключа є ще й пароль, без якого не можна увійти в систему. Тому правоохоронні органи повинні розібратися, яким чином до людей, що вносили зміни, потрапили і електронний ключ, і пароль.

Іван Сватенко

Іван Сватенко

Ми намагалися взяти коментар у Олександра Мамая, але за жодним із номерів нам не відповіли. Сподіваємось отримати коментар від нього вже найближчим часом.

Ярослав Журавель

22 февраля 2019
21 февраля 2019