Мамай пообіцяв добудувати басейн в авіамістечку

0

Полтавський міський голова Олександр Мамай прозвітував журналістам про стан будівництва його “дітища” (як сам називає) – видовищно-спортивного комплексу на Юрченка (авіамістечко).

komplex

фото з оф.сайту Полтавської міської ради

– Підприємство «Райагробуд» взяло на себе зобов’язання до кінця літа повністю зробити крівлю, утеплити його, завести всі комунікації. На це депутати міськради нещодавно виділили перші 15 мільйонів гривень, – заявив Олександр Мамай журналістам на останній сесії міськради.

Басейн, за проектом, розрахований для дітей і дорослих. Там передбачено розташування двох ванн, 8 доріжок, стартових тумбочок, обхідних доріжок, трибун для глядачів. На трибунах обладнають місця для інвалідів.

“Місту не зайве мати новий великий басейн”, – переконує директор “Дельфіну” (полтавська ДЮСШ №3) Микола Томчук. Керівник комунального закладу зазначив: нині у них повна завантаженість. А юні спортсмени ледь вміщуються на 22 квадратних метрах.

GsEOxin1H0

змагання в басейні “Дельфін”

Полтавський міський голова вважає: заклад збудують, на це кошти з бюджету знайдуть, але потім головне – витратитися на спеціальне обладнання.

– Зараз у нас буде вільний залишок, подивимося, скільки коштів маємо, і розподілимо їх. У кожного міського голови є певний свій проект, російською мовою “детище”, тож мені особливо хочеться, аби наше підростаюче покоління змагалося в басейні, а не десь на вулиці, – вважає Олександр Мамай, який у своїй передвиборчій програмі обіцяв добудувати унікальний комплекс.

Крім того керівник міста чомусь переконаний, що басейн працюватиме лише для дітей: юні спортсмени для початку повинні навчитися азам в басейні “Дельфін”.

 – Згодом вже переходитимуть в той басейн (в авіамістечку). Тут в басейні плаватимуть діти, які починають це робити і групи здоров’я.

Член бюджетної комісії, представник “Батьківщини” Андрій Соколов вважає: у новому спорткомплексі можна буде проводити і міжнародні змагання. Таким чином заклад “згодом запросто самоокупиться”.

49745562_1ed53ff9

фото з оф.сайту Полтавської міської ради

Довідка: Спортивно-видовищний комплекс по вулиці Петра Юрченка, 1-а почали будувати в 2007 році, але до 2015 року звели лише фундамент. Позаторік «Райагробуд» отримав підряд на будівництво, вартістю 56,10 млн грн. В основній же угоді зазначено: строк виконання – до вересня 2016 року.

Юлія Логвиненко

Коментувати

21 березня 2018