Маленький полтавець потребує  допомоги  

3

Полтавець Юрій Штрикуль з дитинства має проблеми зі слухом, але це не заважало  йому жити звичайним життям.  Хлопчик ходив до школи, спілкувався  з друзями та захоплювався спортом. У середині січня у ході планового медогляду лікарі діагностували у Юри рак крові.

Screenshot_5

Тарас Штрикуль, батько хлопчика розповідає, що  у діагноз було  важко повірити, адже хлопчик почував себе нормально, лише кілька тижнів тому у нього погіршився апетит та він виглядав блідим.

Відомо, що зараз Юра перебуває в онко-гематологічному відділенні Полтавської дитячої міської лікарні. Лікування дуже дороговартісне, за два дні родина витратила понад 10 тисяч гривень.

Для ефективного лікування потрібні закордонні препарати. Тому ми придбали гормони з Німеччини. Сину назначили перші препарати хімії. Крім цього, підтримуємо організм Юри багатьма ліками. Через лікування йде навантаження на серце. До того ж у сина виявили кардіоміопатію. У нього знизився рівень показників крові, то йому її вводять додатково. Лікарі кажуть, що маємо пройти три курси лікування, але скільки триватиме їх термін — невідомо. Все залежить від реакції Юркового організму на препарати, – розповідає Юлія Штрикуль, мама Юри.

Screenshot_3

Батько говорить, що лікарі нічого не кажуть наперед, але він спілкувався  з хлопцями, які побороли цю  страшну недугу. Батьки вірять, що  зможуть обійтися медикаментозним лікуванням і врятують життя сина.

Закликаємо усіх  небайдужих полтавців надати фінансову допомогу хлопчику.

Повний діагноз Юрія Штрикуля: Гострий лімфобластний лейкоз (рак крові).

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку № 4731217112824501

Телефон мами Юлії – 0668236590

Коментувати

3 Коментарів
Dantshik
• 05:40 | 20 серпня 2016

Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Відповіcти
Dantshik
• 05:39 | 20 серпня 2016

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!

Відповіcти
Карина
• 14:04 | 10 лютого 2016

Хай хлопчик скоріше одужує! прикро…

Відповіcти
22 березня 2018