Маленьких клієнтів Центру розвитку дитини вчили конструювати роботів

0

Нещодавно у Центрі розвитку дитини, який працює на базі Благодійної організації «Світло надії» відбувся майстер клас із робототехніки.

 c-64Gm2CtNI

Захід організував та провів волонтер, педагог на ім’я Владислав. Чоловікові асистувала його донька Ольга. Протягом двох годин 10 хлопчиків 7-9 років конструювали роботів, вчилися їх програмувати, дізнавалися про особливості збирання складних конструкцій.

Дві години пролетіли дуже швидко! Це так цікаво і саме для хлопчиків! В мене вийшов класний робот і він рухався! – поділився своїми враженнями 8-річний Сергій.

Вихователі та керівництво Центру у захваті від такої ініціативи. За їх словами, рукоділля, образотворче мистецтво, ліплення та інші види змістовного проведення дозвілля сприяють розвитку естетичних смаків малечі та підлітків.

wQkuUiWtC54

– Частіше наші заходи приваблюють дівчаток. Але і для хлопців відбулася така ось цікавинка. Тож ми сподіваємось на тривалу співпрацю в цьому напрямку, адже подібного роду заходи не лише збагачують наших маленьких клієнтів, але і сприяють налагодженню дружніх стосунків між ними та розвитку навичок співпраці –  розповідає Світлана Большева, керівник Центру розвитку дитини БО «Світло надії».

Одне із головних завдань діяльності Центру розвитку дитини БО «Світло надії» – організація змістовного дозвілля найменших клієнтів. Саме тому рукоділля, ліплення, малювання та інші види образотворчого мистецтва стали традиційними видами занять для дітлахів, які щоденно відвідують Центр. Тож діти завжди  радіють новим креативним видам занять, які все частіше організовують для них небайдужі полтавці.

Прес-служба БО «Світло надії»

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018