Юні футболісти згадали Олега Бабаєва

Футболісти 2003-го року народження вшанували пам’ять колишнього президента «Ворскли» Олега Бабаєва у традиційному турнірі. У неділю на стадіоні імені Бутовського відбулося офіційне відкриття змагань.

DSC_8822

Дитячий турнір з футболу серед 13-рінчих хлопців традиційно присвятили багаторічному президента «Ворскли» Олегу Бабаєву. Він загинув у липні 2014-го року.

Тиждень тому турнір пам’яті футбольного функціонера, Кременчуцького міського голови, відданого грі мільйонів Бабаєва, між ветеранськими командами «Ворскли» й збірної України зібрав близько 3х тисяч уболівальників. Нині на юних футболістів прийшли подивися лише їхні рідні, тож малим є куди рости.

– Воротар – хороша професія, ми постійно рятуємо команду. Ми знаємо, хто такий Бабаєв, він багато хорошого робив для футболу, а нам треба ще більше працювати, щоб у майбутньому здобувати кубки, – говорять 13-річні голкіпери полтавської команди.

DSC_8540

По дві команди харківського «Металіста» і полтавської «Ворскли», кременчуцький «Кремінь», запорізький «Металург», криворізький «Гірник», куп’янська «Мрія» протягом 2-х днів змагатимуться за першість – кубок імені Бабаєва.

Першу гра турніру провели на стадіоні «Ворскла» хлопці з «Металіста» і «Ворскли». Вони розійшлися миром – 1:1. Цікаво, що обидва м’ячі команди забили з пенальті після порушень.

Чи не всі поєдинки хлопці відіграють на полях в Нижніх Млинах та Крутому Березі. Фінальний матч пройде на центральному стадіоні у четвер, 26-го травня.

DSC_8560

Довідка: Олег Бабаєв – український політик, підприємець і футбольний функціонер. Із 2005-го по 2014-й президент футбольного клубу «Ворскла», почесний президент футбольного клубу «Кремінь». Міський голова Кременчука. Загинув в липні 2014-го року.

Заступивши на посаду президента клубу у 2005-му році, Бабаєв швидко зібрав команду однодумців. І вже в 2009-му «Ворскла» привозить до Полтави Кубок України, а полтавці знову побачили європейські клуби.

DSC_8540

фото: Олег Журавльов

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: