Макс Кідрук лякатиме Полтаву «Ґуаякільським парадоксом»

0

У середу 28-го жовтня о 18:00 в приміщенні арт-пабу «Хмільний Бик» (вул. Ватутіна, 2) виступить український письменник Макс Кідрук. Він презентуватиме полтавцям другу частину технотрилеру «Бот», що має підназву «Ґуаякільський парадокс».

kKBMa7J2puo
— Друга частина трилогії оповідає про надзвичайні події, що сталися у Ґуаякілі — найбільшому місті Еквадору. Люди сказилися і почали вбивати одне одного. Протягом трьох діб в місті скоєно півтисячі вбивств із особливою жорстокістю і близько півтори тисячі замахів. Це більше, ніж в усій країні впродовж трьох місяців. І що найголовніше: усі затримані в один голос кличуть когось на ім’я… Тимур. Стара команда, що складається з Лаури Дюпре, Ріно Хедхантера і Тимура Коршака збираються знову, бо тільки вони троє на всій планеті здогадуються, що відбувається насправді,
— сказано у анонсі зустрічі на сторінках соціальних мереж.

Автор розповість читачам про новий роман і поділиться деталями написання книги. Крім того, глядачі матимуть змогу дізнатися про подальші плани Макса стосовно цього технотрилеру.

На презентації можна буде придбати примірник нового роману особисто у Макса Кідрука, а також купити попередні книги, написані автором. Серед них — «Бот», «Твердиня», «Жорстоке небо», «На Зеландію!».

Організатором презентації вже вкотре виступає незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Полтавські літературні менеджери оголосили на сторінках соцмережі конкурс для читачів. Його переможець отримає в подарунок примірник роману «Бот: «Ґуаякільський парадокс» з автографом письменника.

Деталі та умови конкурсу — за посиланням.

Отже:

ЩО? Презентація книги «Бот: «Ґуаякільський парадокс».

ДЕ? Арт-паб «Хмільний Бик», вулиця Ватутіна, 2.

КОЛИ? 28 жовтня, 18:00

ВХІД: 30 грн. (для студентів за умови наявності студентського квитка – 20 грн.)

Роман Коржик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

14 липня 2018
13 липня 2018