Майбутнє полтавського осередку БПП (оновлено)

Доки у ЦВК ще триває підрахунок голосів, ми вирішили запитати у штабі чинного президента про майбутнє полтавської команди Петра Порошенка.

Член “БПП” та депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов у телефонній розмові повідомив, що не знає жодних планів на майбутнє команди.

— Як буде діяти полтавська команда — запитання до голови фракції. Я не можу відповідати за нього. А щодо результатів виборів, то ми бачимо, що вибори відкриті, демократичні. Президент зробив все можливе, для того щоб все відбулось прозоро і чесно. І ми бачимо результати, які є сьогодні. Народ України зробив такий вибір, — говорить Олександр Глазов.

За детальними коментарями ми звернулись напряму до Андрія Матковського.

— У тому, що вибори пройшли чесно та демократично — це вже перемога України, тому що народ обрав ту людину, яку захотів. Ніхто цьому не заважав. Що стосується змін у житті, то я впевнений у тому, що кого б ми не обрали, президент не зробить всіх щасливими та заможними — кожен з нас має на своєму робочому місці відповідально працювати, — повідомив Андрій Матковський.

Він зазначив, що президент та влада повинні бути прикладом для населення. В ході розмови посадовець наголосив, що депутати міської ради виконують свій громадянський обов’язок, працюючи безкоштовно, на відміну від депутатів ВР.

— Команда Матковського ніколи не займалась великою політикою, і свого часу ми погодились стати депутатами від провладної партії, саме для того, щоб мати можливість впливати та змінювати життя. Щоб в нас була проведена децентралізація, а місто мало такий бюджет, який дозволить крок за кроком вирішувати проблеми Полтави. Фракція “БПП” як була у міськраді, так і залишається фракцією. А оцінку нам, як депутатам, вже у 2020-му мають дати наші виборці, тоді і будемо радитись чи правильно ми все робили, — додав він.

Наостанок депутат зазначив, що представники його команди не займались політичною агітацією та співпрацювали з виборцями, будучи позапартійними.

— Як голова найбільшої фракції, я запропоную депутатам міської ради, незважаючи на їхню політичну приналежність, щоб ми не були опозицією до президента. Я сподіваюсь, що ми разом співпрацюватимемо на благо Полтави та України, — підсумував Матковський.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Матковский перепрыгнет в команду Зе, он из тех, кто без мыла полезет

2019-04-23
Игорь
Відповіcти
0

Зміна президента ,звичайно, вплине на посади деяких чиновників,але так було завжди.

2019-04-22
Діна
Відповіcти
0

Пристосуються та й житимуть собі,а шо ж їм робить.

2019-04-22
Дора
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: