Людмилу Бойченко звинувачують у доведенні до смерті директора табору «Супутник»

Справа щодо петиції про відставку заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмили Бойченко набирає обертів. Нині посадовицю звинувачують у смерті директора дитячого табору «Супутник».

На засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства депутати розглянули звернення трудового колективу КЗ ПДЗОВ «Супутник», члени якого звинувачують Людмилу Бойченко у перевищенні службових повноважень. За словами працівників, саме дії Бойченко та її упередженість стали причиною погіршення стану здоров’я, що призвело до загибелі директора табору Олексія Бочарова. Разом з цим питанням депутати одночасно розглянули дотичну петицію щодо звільнення Бойченко з посади, автором якої став син загиблого у ДТП Олексія Бочарова.

Людмила Бойченко виступила перед комісією на власний захист, адже не вважає себе винною, бо діяла, каже, в рамках закону. Бойченко також висловила співчуття родині загиблого.

— Я хочу висловити вам глибоке співчуття, тому що я не була присутня під час церемонії поховання. Враховуючи що, на прикладі трагічної загибелі вашого чоловіка, була сфабрикована петиція щодо моєї відставки. Дана ситуація є суб’єктивною. Якщо я у чомусь винна — я готова за це відповідати. В мене є пакет документів, який підтверджує, що я не мала жодного упередженого ставлення до вашого чоловіка, — заявила Бойченко, звертаючись до вдови загиблого.

Та ж у відповідь озвучила перелік основних дій Бойченко, які, на її думку, і стали причиною інциденту. Так жінка розповіла, що у квітні Бойченко перепідписала контракт з її чоловіком на 1 рік, замість 5-ти та інше.

— У квітні місяці Людмила Анатоліївна заборонила виплачувати їм премії в повному обсязі. Людина пішла зі школи, зі ставки директора з навчально-виховної роботи, у нього зарплата була вище. Управління освіти може це підтвердити. Неодноразово моєму чоловіку дзвонили від людей Людмили Анатоліївни та пропонували зробити неправильний крок – перепродати путівки, щоб путівка була записана на одну дитину, а заїхала відпочивати інша. На що мій чоловік казав «ні», — говорить Вкторія Бочарова.

Вона зазначила, що менш ніж за два місяці її чоловік на нервовому грунлті схуд зі 107 до 90 кілограмів. Вдова аргументувала дії Бойченко необхідністю проштовхнути на посаду «свою людину».

Депутати довго сперечались, та все ж таки вирішили створити спеціалізовану комісію, яка проведе службову перевірку інциденту. Зазначимо, серед підписантів петиції — один з депутатів ПМР Олександр Глазов та екс-очільник управління освіти.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Винні мають бути покарані і справедливість восторжествує. Людину вбивають не фізично, а морально і тут саме той випадок.

2019-06-24
Олена Петрівна
Відповіcти
1

Раніше думала слухи,а оказується десь таки є доля правди.

2019-06-24
Даша
Відповіcти
1

Тут,звичайно,спірне питання. Але доведення людини до смерті – угноловно наказуємо і треба в цьому розібраться.

2019-06-24
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: