Людмилу Бойченко пропонують звільнити з посади заступника міського голови

Вчора на сайті Полтавської міської ради було оприлюднено петицію про «звільнення заступника міського голови Людмили Бойченко за перевищення службових повноважень».

Людмилу Бойченко пропонують звільнити з посади заступника міського голови

— Прошу міського голову звільнити Бойченко Людмилу Анатоліївну за перевищення службових повноважень та відсторонити її від праці в будь-якому закладі освіти. Усі необхідні докази будуть представлені міському голові, — пише автор Кирило Бочаров.

Жодних причин чи пояснень пропозиції автор не навів, проте менш ніж за добу петиція набрала 100% необхідних голосів. Зазначимо, лише за неповних 2 години петицію підписали близько 120 осіб, що напрочуд швидко, як для петицій на сайті ПМР. Ще одним цікавим фактом є перелік підписантів петиції, адже у ньому вказані дані ексначальника управління освіти Юрія Матвієнка та депутата ПМР Олександра Глазова. Останній у телефонній розмові підтвердив свій голос на підтримку петиції та зазначив, що відповідні дані та докази будуть представлені наступного тижня.

— У понеділок всі ці факти розглядатимуться на профільній депутатській комісії. У нас в порядку денному вони також зазначені. До мене теж надходили відповідні звернення, — прокоментував Олександр Глазов.

Ознайомитись з відповідними питаннями нам так і не вдалось, оскільки в оприлюднених планах засідань відсутня подібна інформація.

Залишити відповідь
Коментувати

14 Коментарі

Пусть слышит ежеминутно этот крик детей и Жены НЕТ . Отца и Мамы Алексея . Главное оставить детей без отца. Нет просто слов.

2019-06-22
Гончаренко С.Г.
Відповіcти
2

Всi ми, хто знали покiйного Бочарова. О. С.будемо робити все, щоб його вбивця, яка довела порядну,вiдповiдальну,добру людину, яка була вспромозi кинути все i прийти на допомогу ,до такого фiзичного стану, до його серце не витримало такого наванаження i вiн залишив цей свiт.
Вам легко на душi? Спите мiцно?товаришко керiвнице!!!!!!!!

2019-06-21
Коробка Л. М
Відповіcти
13

Смерть людини це вже страшно а для чиновника це вирок

2019-06-21
Відповіcти
5

Тамада

2019-06-21
Відповіcти
0

От нее толку никакого. Одни проколы

2019-06-21
Полтавчанин
Відповіcти
4

Спалити її на кострі,безсердечна,бездушна егоїстка

2019-06-21
Катерина
Відповіcти
9

Як би мала совість, душу і хоч би якісь людські якості в сердці, то сама б зрозуміла, що перегнула палку з Олексієм Сергійовичем і табором Супутник взагалі. Вона мала б покинути цю посаду добровільно, але, мабуть, це не про неї. А табір доцільно перейменувати його ім’ям, він віддав життя за нього.

2019-06-21
Наталка
Відповіcти
14

Підтримую на всі 100% табір і справді повинен називатися його іменем!

2019-06-21
Олександра
8

Ви уважнішe придивіться до тих, кто підтримав цe звeрнeння!Управління освіти, мeтодичний кабінeт, дирeктора шкіл, вчитeлі!
Робимо висновки!
ИМХО

2019-06-20
Маю свою думку
Відповіcти
16

А у вас не виникала думка, чому саме вони підтримують це? На собі відчули, побачили дії, накази.

2019-06-21
Олександр
2

Только зааааааа!!!!!

2019-06-20
Відповіcти
5

Зговор,однозначно.

2019-06-20
Натка
Відповіcти
0

А до кого саме звернення, хто у нас голова міської ради?

2019-06-20
Оксана
Відповіcти
2

Можу сказати одне – у нас немає мера взагалі. Є тільки в.о. пан Шамота який може на це звернути увагу, зробити висновки роботи своїх заступників та провести службове рослідування. Сподіваюся цю мразоту виженуть “обіссаною мітлою” без всіх рекомендацій та заборонять працювати в адмістраціях пов’язаних з освітою. Через неї загинула людина, яка вся віддалася роботі в дитячому таборі!!! Але весь час вона вставляла палки в колеса. Я сподіваюся пан Шамота розгляне цю справи та прийме всі заходи… Олексію Сергійовичу Царство небесне та земля йому пухом((((

2019-06-20
Иван Франко
19

Останні новини:

Читайте також: