Лямін залишається, а Шевченко йде: результати голосування щодо звільнення заступників міського голови

Трибуна
2018-05-24
5

Пропозицію про зняття з посади першого заступника міського голови Михайла Шевченка депутати підтримали, а от аналогічне голосування щодо Андрія Ляміна позитивного результату не мало.

Михайло Шевченко

Михайло Шевченко

Пропозиції звільнити заступників Полтавського міського голови Михайла Шевченка та Андрія Ляміна вніс депутат-свободівець Юліан Матвійчук. Його колега Олександр Шамота, в свою чергу, запропонував поправку: позбавити посад усіх заступників Олександра Мамая.

Першого заступника міського керманича депутати таки звільнили. Тепер Михайла Шевченка мають вивести зі складу виконкому та позбавити повноважень. Інший результат голосування був щодо Андрія Ляміна. Не в останню чергу — завдяки активному захисту з боку Олександра Мамая.

— Краще поганий Лямін, ніж хороший ніхто, — опонував депутатам Полтавській міський голова. — Та й зараз звільнити його не можна, адже перебуває на лікарняному.

Андрій Лямін

Андрій Лямін

Керівник фракції «Солідарності» Андрій Матковський, у свою чергу, підтримав депутата Шамоту і закликав голосувати за зняття всіх заступників Полтавського міського голови. На пропозицію пристали й депутати від фракції «Свободи».

— Я закликаю утриматися від позбавлення посад усіх заступників та буду ветувати рішення про звільнення Ляміна, — став на своєму Олександр Мамай. — Бо інакше не буде кому працювати.

У підсумку рішення про звільнення заступника міського голови з питань ЖКГ за основу депутати підтримали 33 голосами. А от під час голосування в цілому погляди різко змінилися: лише 11 голосів «за». Відтак, Андрій Лямін продовжить роботу на займаній посаді. Так само не підтримали обранці й поправку Олександра Шамоти про позбавлення посад інших заступників міського голови. За проголосували лише 18 депутатів.

Нагадаємо, сьогодні офіційно повноважень набув Олександр Кісільов. Він замінив Дениса Поліщука, якого ТВК днями позбавила депутатства.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

ппппппп

2018-05-25
Ангел 09
Відповіcти
0

пппп

2018-05-25
Ангел 09
Відповіcти
0

Мамаю, сумно без Мішки буде. Хоча б серцевого нападу не було у мера. Хоча віскарик по декілька тисяч зелені за пляшку і все пройде.

2018-05-25
Ангел 09
Відповіcти
0

И что теперь Мамай-ларьок будет делать без Миши, ширка развалилась, хорошие проекты голосуют…прям беспредел)

2018-05-24
Mitya Skrip
Відповіcти
0

Не довго музика грала не довго Міша танцював…

2018-05-24
Киса Воробей
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: