Луценко погрожує звільнити полтавських прокурорів

Лілія Войцехівська
12:07 | 28 липня 2017
4

21 липня на нараді з прокурорами у Дніпрі генпрокурор України Юрій Луценко висловив незадоволення результатами роботи прокуратури Полтавщини.

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України. Фото: podrobnosti.ua

Юрій Луценко, Генеральний прокурор України. Фото: podrobnosti.ua

За словами Луценка, у прокуратурі Полтавщини набуло поширення перенесення даних про підозру з одного місяця на інший за рахунок несвоєчасного внесення відомостей до реєстру. Таких випадків зареєстровано в Полтавській прокуратурі – 11, в Миргородській – 6. Усього по області зафіксовано 30 подібних порушень.

– Я не розумію хто працює в Полтавській прокуратурі: фокусники чи місцеві прокурори? Якщо фокусники, то пора звільняти ці посади, – зазначив Юрій Луценко, Генеральний прокурор України.

У разі повторення подібних випадків винні залишаться без посад, а поки їх залишили без премій, які складають дві третини окладу.

Миколи Кармазіна, прокурора Полтавщини. Фото: np.pl.ua

Миколи Кармазіна, прокурора Полтавщини. Фото: np.pl.ua

Зауваження до полтавського прокурора були і за зволікання з перевіркою законності тендеру Чутівської райдержадміністрації на закупівлю шкільного автобуса за 1,3 млн грн. Луценко наголосив, що це величезна сума для одного такого автобуса.

Незадоволений генпрокурор і безпідставним закриттям кримінальних справ на Полтавщині, і “тероризуванням” місцевою прокуратурою комерційних підприємств.

– Я тепер розумію, чому я постійно чекаю від Вас результату. Тому що у Вас безконтрольно спокійно живуть на своїх робочих місцях маса людей, замість того, щоб працювати. В мене дуже погані враження про полтавську прокуратуру, – зауважив Луценко, звертаючись до прокурора Полтавщини Миколи Кармазіна.

Нагадаємо, що 12 липня на нараді в прокуратурі Полтави зазначили, що в області спостерігається тенденція зниження злочинності.

Детальніше про заяву Юрія Луценка у відео Трибуни:

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Лілії Войцеховській вітання від Полтава.Депо. Маладєц.

19:29 | 28 Липня 2017
Сергій Колодій
Відповіcти
0

Не тільки ми бачимо, що в нашій прокуратурі ледацюги працюють.

12:31 | 28 Липня 2017
Марічка
Відповіcти
0

Мрази там работают, а не лентяи

14:08 | 28 Липня 2017
Леша
0

Натикали носом, тепер може виправляться. Волшебний пєндєль як кажуть)

12:29 | 28 Липня 2017
Діана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: