В Лубенському районі дорожники продовжують активно ремонтувати автодорогу Київ-Харків

Трибуна
2018-09-06
1

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області в Лубенському районі продовжується реконструкція міжнародного автошляху Київ-Харків. Востаннє дорожники працювали у 2012. Через відсутність фінансування роботи були «заморожені» на 6 років.

Лубенському районі дорожники продовжують активно ремонтувати автодорогу Київ-Харків

Лубенському районі дорожники продовжують активно ремонтувати автодорогу Київ-Харків

3 місяці тому на обході Лубен на міжнародній автомобільній дорозі державного значення Київ-Харків відновили дорожні роботи. Фінансування надходить з державного бюджету. Службою автодоріг вже прийнято робіт на 287 мільйонів гривень. Реконструкцією автошляху та будівництвом мосту та шляхопроводу через залізницю займається компанія «Альтком».

– До літа 2018 року рух транспорту йшов лише по правому проїзду, де ще у 2012 році було укладено два шари асфальотобену. Лівий проїзд був заритий, оскільки тут був влаштований лише шар регенерації. Останній за 6 років втратив свої властивості, – пояснює керівник проекту Олексій Карасьов.

Після поновлення регенерації, влаштування вирівнюючого та нижнього шарів, нанесення тимчасової розмітки лівий проїзд відкрили для руху транспорту. Підрядник розпочав працювати на правому проїзді. Тут буде відфрезовано 8 см пошкодженого покриття, укладено 4 см асфальтобетону на модифікаційному бітумі, влаштовано георешітку та ще 4 см асфальтобетону. Фінішний шар на обох проїздах буде зі щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 5 см.

– Це важлива транспортна артерія нашої області. З кожним роком інтенсивність руху збільшується. На сьогодні щодоби по автодорозі Київ-Харків проїжджає близько 20 тисяч транспортних засобів. Наше завдання зробити шлях водіїв якомога безпеченішим та комфортнішим, – розповідає начальник Служби автомобільних доріг Полтавщини Володимир Трояновський.

Під час проведення дорожніх робіт просимо учасників дорожнього руху бути особливо уважними, неухильно дотримуватися вимог вказівників та знаків, не перевищувати швидкісний режим.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Звертаємо увагу Служби автомобільних доріг на недостатність знаків та освітлення в нічний час на цій ділянці дороги, що призвело до смертельних ДТП!

2018-09-06
Степан
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: