Lifecell обіцяє “полагодити” роботу 3G та 4G

Марія Куцина
12:05 | 30 травня 2018
0

Уже скоро обидві технології 3G та 4G запрацюють на належному рівні. Про це розповів головний виконавчий директор Turkcell Каан Терзіоглу, повідомляє “Укрінформ“.

Lifecell обіцяє "полагодити" роботу 3G та 4G

Lifecell обіцяє “полагодити” роботу 3G та 4G

– Це не те, що ми очікували. Але ви повинні зрозуміти: коли ми встановлюємо обладнання, це іноді може призупиняти роботу сервісу. Це все тимчасові перерви в наданні послуг. 3G і 4.5G вони будуть на оптимальному рівні забезпечені, – заявив Терзіоглу.

Він додав, що технологія 3G об’єктивно функціонуватиме краще через те, що більшість людей почне користуватися 4.5G. Окрім цього, він повідомив, що мобільний оператор готовий запускати технологію 5G в Україні з 2019 року.

– Технологія, в яку ми інвестуємо в Україні, специфічно називається 4.5G. Це не є маркетинговий хід, а технологія, яка вже готова до 5G. Стандарти для 5G в Україні не встановлені державою. Але саму технологію ми зможемо оновити до 5G, як тільки стандарти будуть встановлені, – розповів Терзіоглу, зазначивши, що на деяких станціях для запуску новітньої технології доведеться змінити лише антену.

Представник турецької компанії також наголосив частоти для надання послуг 5G можуть запрацювати у 2019 році. Мережа, яку ми маємо зараз, це уже стандарт pre-5G.

Марія Куцина
12:05 | 30 травня 2018
0
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: