Лідери протесту озвучили вимоги до керівництва міста та поліції

0

Близько 17.00 біля будівлі Полтавської міськради розпочався мітинг. Юліан Матвійчук, Андрій Демідов (Голомб), В’ячеслав Кущинський, Олександр Шамота та Станіслав Пєєв озвучили вимоги до влади і забудовників після кривавих подій 5 квітня. Під стінами ради зібралося понад 300 полтавців.

Лідери протесту озвучили вимоги до керівництва міста та поліції

Лідери протесту озвучили вимоги до керівництва міста та поліції

– Міська влада буде рахуватися з думкою мешканців будинку, зі звичайними мешканцями міста. Ігнорувати нашу думку міський голова не буде.

Андрій Демідов (Голомб), голова ОСББ за адресою вул. Соборності, 27

Юліан Матвійчук заявив про те, що завтра, 7 квітня, депутати міськради будуть ініціювати скликання позачергової сесії. На ній громада вимагатиме від депутатів:

  • скликання позачергової сесії;
  • скасування дозволу на скандальну забудову Газетної арки;
  • введення мораторію на нові МАФи та покарання тих людей, які вчинили різанину під час вчорашніх подій біля арки Газетний ряд.

nS72YQB_Mls

Лідер місцевих соціал-демократів Олександр Шамота акцентував увагу на тому, що поліція має розслідувати справи незаконних забудов. Депутат наголосив, що розкрадання коштів при встановленні зупинок – 1,7 млн грн.

– Справа розглядається вже півтора роки. І так багато справ про зловживання міської влади. Кожен чиновник, клєрк почувається безкарним. Думає, що до нього кара не дійде. Тому вина не тільки на Мамаєві, а й на керівництві обласної та міської поліції, причина зловживань міської влади – у бездіяльності правоохоронців.

Олександр Шамота

За його словами, мер Олександр Мамай і його перший заступник Михайло Шевченко втекли з міста.

мітинг

Лідер місцевого осередку партії “Національний корпус” Станіслав Пєєв вимагає закрити всі кримінальні справи про хуліганство тощо, порушені проти активістів в результаті вчорашніх протестів біля арки. Він наголосив: якщо переслідування учасників попередніх акцій протестів проти незаконних забудов не припинять, то “весь український Нацкорпус буде в Полтаві”.

I4a3ny3uTC0

Далі колона мітингувальників почала рухатися центральною вулицею повз офіс місцевого осередку партії “Совість України” (лідером якої є міський голова Олександр Мамай) до Полтавського відділку поліції. Мета – почути пояснення та прізвища приватних охоронців фірми “Скорпіон-2016” начальника відділу, Олександра Терели.

Наші кореспонденти вели трансляцію наступних подій.

Коментувати

18 березня 2018
17 березня 2018