Лідери ФК «Ворскла» можуть покинути команду

0

Нестабільна фінансова ситуація у футбольному клубі «Ворскла» може остаточно підкосити команду. Лідери «біло-зелених» уже шукають нагоди грати там, де їм платитимуть.

Лідери ФК «Ворскла» можуть покинути команду

Лідери ФК «Ворскла» можуть покинути команду

Так, телеканал «Футбол 1» із посилання на власні джерела повідомив, що клуб із духовної столиці розпочне другу частину чемпіонату без деяких гравців основного складу.

Як повідомляє ЗМІ, після переможної гри з  луцькою «Волинню» , який став заключним для команди в цьому році, Сімінін попрощався з командою і почав пошуки нового місця роботи. З чуток, в його послугах зацікавлена команда «Сталь»

Сімінін виступав за «Ворсклу» з лютого 2015 року. За цей час 29-річний футболіст провів за полтавську команду 46 матчів.

Прес-служба «Ворскли» поки що не повідомляє про те, що Сімінін покинув команду. Якщо вірити повідомленням клубних медіа, то зараз тривають процеси переговорів із футболістами:

 – В піку чуток про можливий масовий відтік кадрів з команди поспішаємо сказати, що наразі саме триває непростий процес перемовин керівництва клубу з усіма виконавцями, яких тренерський штаб «біло-зелених» волів би зберегти для подальшої співпраці, і будь-які висновки робити ще зарано. Точно ніхто не буде силоміць утримувати тих, у кого чинний контракт, але хто матиме більш привабливу з матеріальної точки зору пропозиції для працевлаштування в іншому клубі. Натомість зелене світло отримають ті молоді виконавці, які довгий час пітніли, ставлячи на собі садна, від величезного бажання грати в головній команді рідного клубу. За найліпші приклади можна подати яскраві виступи цієї осені місцевих вихованців – Дмитра Кравченка й Володимира Одарюка, – пише офіційний сайт клубу «Ворскла».

Крім того, у прес-службі повідомляється, що 10-го січня команда збирається після відпустки в Полтаві, а на свій перший закордонний збір до Туреччини вирушає 19-го січня. Звідти ворскляни планують повернутися 2-го лютого, а вже 5-го числа цього ж місяця розпочнеться другий етап зимових навчально-тренувальних зборів на сонячній турецькій землі. 19-го лютого – день повернення полтавської футбольної дружини додому.

Нагадаємо, що «Ворскла» закінчила цей рік на 6 сходинці у турнірній таблиці. А це поки що дає їй змогу боротися за Єврокубкові місця та медалі чемпіонату.

20 червня 2018