Лідер полтавської «Солідарності» розповів про бізнес його сім’ї

1

9 лютого підчас прямого ефіру на ГромадськомуТБ.Полтава Андрій Матковський з Анатолієм Мележиком обговорили питання нерухомості, що належить родині Матковських, а також їхній бізнес.
Screenshot_28

Журналіст ГромадськогоТБ.Полтава Анатолій Мележик запитав у Андрія Всеволодовича чи справді його родині належить два приміщення: перше те уякому розташований «Spartak GYM», його оцінюють у 21,5 млн. гривень, а також приміщення магазину «Театральний», яке коштує майже 20 млн. гривень. Андрій Матковський підтвердив, що нерухомість є власністю його родини. Зокрема журналіст поцікавився, чи правда, що у власність Матковських ця нерухомість потрапила коли Андрій Всеволодович обіймав посаду секретаря міськради та міського голови. На що гість студії повідомив наступне:

У 2006 році мене обрали міським головою. І якщо відкрити мою декларацію за 2006 рік, то ви побачите, що і «Театральний», і колишній «Воєнторг» (зараз «Spartak GYM», авт.), були у власності родини Матковських ще з 2002 року. Що ж до їх вартості, то якщо за них запропонують таку ціну, то я готовий продати їх хоч зараз.

Також у розмові підняли питання стосовно нерухомості в 131 м2 та паркувального місця у Ялті, що належить його старшому сину та його роботу у Австрійській компанії.

Це питання до мого сина. Я нічим таким не керував, хоча хотів би. Але за межами міста Полтави у мене немає жодного бізнесу. Мій син закінчив інститут за спеціальністю міжнародна економіка. Потім працював в Києві в спільному підприємстві, а зараз його підвищили і він працює за кордоном. Як кожен батько, я радий за успіхи дитини, але я не хочу займатися рекламою сина. Щодо приміщення у Ялті, то мій син сам приймав рішення про його покупку, єдине, що мені відомо, що з моменту окупації Криму, він там не був.

Окрім того Андрій Матковський розповів, що діяльність компанії «Komerc Evolution», яка часткового належить йому, ніколи не фігурувала у конфліктах. Андрій Матковський додав що він підтримає рішення депутатів, якщо ті голосуватимуть за зменшення кількості біл-бордів у місті, незважаючи на те, що його компанія займається рекламою.

Андрій Матковський повідомив, що секрет успіху родинного бізнесу Матковських у праці та бажанні робити якнайкраще для людей.

Проте були й такі питання, які не викликали особливого «ентузіазму» у пана Матковського. Одним з таких стало питання стосовно особи активіста Михайла Шевченка. Який нещодавно вибивав двері до кабінету міського голови Полтави. Анатолій Мележик сказав, що йому відомом про спільний бізнес Матковських та пана Шевченка.

Я можу розповідати все про свою родину, але я не маю права розповідати про тих людей, які не надавали мені права про них розповідати. Можливо людина не хоче озвучувати інформацію про те, що у неї зі мною спільний бізнес, – сказав Матковський, – Я не хочу рекламувати свій бізнес, я прийшов поспілкуватися як депутат міської ради. Я людина, яка сплачує податки, я зареєстрував і машину, і нерухомість.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Русалка
• 16:37 | 09 лютого 2016

Местный Янык, так же гАвАрит и спихивает на доходы семьи… ах да и ещё, ТОЛЬКО своими усилиями его сын стал миллионером!

Відповіcти
20 березня 2018
19 березня 2018